Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Tequila Blanco, Anejo, Reposado & Mezcal- sample 4x 50ml
  • Tequila Blanco, Anejo, Reposado & Mezcal- sample 4x 50ml

Tequila Blanco, Anejo, Reposado & Mezcal- sample 4x 50ml

EWS_32

KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ TEQUILI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.

TEN ZESTAW ZAWIERA TEQUILE BLANCO, ANEJO, REPOSADO & MEZCAL.

125,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

ZESTAW ELUXO SAMPLE TEQUILA BLANCO, ANEJO, REPOSADO & MEZCAL:

1. Kah Blanco 40%

2. Aha Toro Anejo 40%

3. Cenote Reposado 40%

4. Mezcal Meteoro 45%

Tequila to meksykańska wódka, odmiana mezcalu, o mocy ok. 40%, produkowana ze sfermentowanego soku agawy niebieskiej, którą uprawia się w sadach zwanych potreros. Techniki sadzenia, pielęgnowania i zbioru agawy są przekazywane z pokolenia na pokolenie i odbywają się bez użycia maszyn rolniczych. Nazwa trunku została bezpośrednio przyjęta od nazwy meksykańskiego miasteczka Tequila w stanie Jalisco. Tequilę można podzielić ze względu na zawartość soku z agawy - na 100 proc. tequilę wyłącznie z soku z niebieskiej agawy oraz tequilę mixto, która przynajmniej w 51 proc. składa się z soku z agawy, a resztę stanowią cukry zwykle trzcinowe.

Jeśli natomiast mówimy o szlachetniejszych tequilach, to biorąc pod uwagę czas dojrzewania w beczkach : Blanco (tequila silver)- tequila biała, dojrzewająca do dwóch miesięcy w beczkach ze stali nierdzewnej lub butelkowana bezpośrednio po destylacji. Ma wyraźny aromat charakterystyczny dla agawy. Joven (tequila gold)-  to zazwyczaj tequila mixto otrzymywana przez dodatek barwników i środków aromatyzujących. Można ją także otrzymać w procesie mieszania tequili blanco z reposado lub z anejo. To tańszy rodzaj tequili. Reposado - dojrzewająca od 2 do 11 miesięcy w dębowych beczkach, ma charakterystyczny posmak drewna i złocisty kolor. Anejo - dojrzewająca minimum rok w dębowych beczkach, ma bursztynową barwę i bogaty, złożony smak. Extra anejo - dojrzewająca minimum trzy lata w dębowych beczkach, ma mahoniową barwę.

Tequila i Mezcal eluxo sample

1. Kah Blanco nagrodzona 96pkt przez Sprits Institute. Jest to najlepsza ocena, jaką kiedykolwiek w historii nadaną tequili blanco. Butelkowana bezpośrednio po zakończeniu procesu detylacji. Destylowana dwukrotnie w alembikach ze stali nierdzewnej. Każda butelka jest malowana ręcznie.

2. Aha Toro Anejo to wydanie Anejo dojrzewa co najmniej rok w beczkach po bourbonie, przechodząc wcześniej proces podwójnej destylacji w miedzianych alembikach. Charakteryzuje się bardziej wyrazistym charakterem i barwą niż Reposado. W smaku otwiera si e bukietem bogatym w nuty karmelu, agawy i wanilii.

3. Cenote Reposado należy do segmentu premium. Do jej produkcji wykorzystano 100% niebieską agawę. Dojrzewa przez 3 miesiące w beczkach z amerykańskiego dębu. Przed butelkowaniem jest filtrowana z użyciem jonów srebra. W ustach wyczuwalne aromaty pieprzu, wanilii i zielonych warzyw.

4. Mezcal Meteoro- fermentacji poddawane są całe rdzenie agawy tzw. Pinas. Gotowane są przez kilka dni w piecu, następnie mielone są w tradycyjny sposób przy użyciu kamiennego kotła. Fermentacja zachodzi przy użyciu drożdży i zajmuje zazwyczaj kilka dni.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane teuquile zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_32

Opis

Pojemność
4 x 50ml
Moc
40% - 45%
Komentarze (0)
Oceń
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Indeks: EWA_31

Tequila 100% Agave- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ TEQUILI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.TEN ZESTAW ZAWIERA TEQUILA 100% AGAVE.
Cena 155,00 zł
Więcej
Dostępny