Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
 • Nowy
Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml
 • Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky japońska - wersja II - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_21

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky japońską.

139,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky japońska:

1. NIKKA COFFEY MALT WHISKY 45%
2. NIKKA WHISKY FROM THE BARREL 51,4%
3. SINGLE MALT YOICHI 45%
4. NIKKA TAKETSURU PURE MALT 43% 

Whisky japońska jest najbliższa szkockiej whisky. Procesy wykorzystywane podczas jej przygotowania są podobne do tamtejszych destylarni. Podobnie sprawa ma się z klasyfikacją. W większości produkowane są whisky mieszane blended, ale również whisky typu single malt.

 • Nikka Coffey Malt 45% Wydestylowana w 100% ze słodowanego jęczmienia, w aparacie Coffey’a, zwykle przeznaczonym do słabszych whisky typu Grain, jest niesamowicie owocowa i korzenna. Aromat świeży z nutami kandyzowanej skórki cytryny i przypraw korzennych. W Ustach wyrazista i intensywna z bogatą strukturą. Mocno wyczuwalny cynamon, goździki i cytrusowa świeżość. Idealna harmonia dębiny, korzeni oraz cytrynowo-pomarańczowych nut. Fascynujący eksperyment, który udał się lepiej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Po prostu pyszna.
 • NIKKA WHISKY FROM THE BARREL 51,4% - Znakomita whisky mieszana, która swoją premierę miała w 1985 roku. Wyjątkową, złożoną formułę i bogaty, pełny smak Nikka From The Barrel zawdzięcza kompozycji blisko stu różnych whisky słodowych i zbożowych głównie z destylarni Yoichi i Miyagikyo.  Nikka from the barrel została stworzona aby pokazać bogactwo aromatów i smaków, które daje beczka. Po zmieszaniu whisky trafiła na okres 3-6 miesięcy do beczek ponownego użycia, a następnie została zabutelkowana z mocą 51,4%. Jest to whisky o bogatym i intensywnym profilu. Aromat jest wyrafinowany i złożony, pełen nut kwiatów (lilie), owoców (morele), goździków, skóry i liści tytoniu. Na podniebieniu jest pełna i bogata, pikantne, pieprzne, dębowe aromaty przechodzą w smaki dojrzałych brzoskwiń i karmelizowanych jabłek. Finisz jest długi i złożony z nutami dojrzałych śliwek, brzoskwiń i waniliowej dębiny. Unikalna kwadratowa butelka ma obrazować silny i bogaty smak znajdującej się wewnątrz whisky.
 • SINGLE MALT YOICHI 45% - Japoński Single Malt z destylarni Yoichi o miedziano - złotej barwie, której zapach przywodzi na myśl krem migdałowy i świeże owoce. Pełna wyrazu i głębi whisky dzięki aromatom dębu, cynamonu i torfu. W smaku świeże z akcentem papryki, łupiny orzecha i wyczuwalnym torfem. Dębowy finisz z lekko słoną nutą, prosty ale wyrazisty.
 • NIKKA TAKETSURU PURE MALT 43%  Whisky z udziałem ziołowo- torfowych destylatów z Yoichi co nadaje jej wyrazistego charakteru. Dojrzewa w beczkach po sherry. Gładka, dobrze zbalansowana. W nosie poczujemy pomarańcze, kokos, gruszki, zioła, torf, orzechy i czekoladę. W smaku okrągła, orzechowo- kardamonowa z odrobiną owoców i torfu. Finisz lekko torfowy w mocnym akcentem gorzkiej czekolady. 
  Szczegóły produktu
  EWS_21

  Opis

  Pojemność
  4 x 50 ml
  Moc
  od 43% do 51,4%
  Komentarze (0)
  Oceń
  16 innych produktów w tej samej kategorii:

  Indeks: EWS_03

  Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
  Cena 135,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_19

  Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
  Cena 139,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_16

  Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z wyspy Islay.
  Cena 135,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_301

  Whisky Blended - SAMPLE 4 x 50ML

  (0)
  KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY BLENDED. 
  Cena 99,00 zł
  Więcej
  Ostatnie sztuki w magazynie

  Indeks: EWS_02

  Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
  Cena 189,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_04

  Whisky 12-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 12-letnie.
  Cena 119,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_20

  Whisky ekstremalnie torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky ekstremalnie torfową.
  Cena 199,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_21

  Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
  Cena 179,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_065

  Whisky 18-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 18-letnie.
  Cena 259,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_09

  Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whiskey irlandzką. 
  Cena 129,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_01

  Whisky powyżej 55% - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 55%.
  Cena 189,00 zł
  Więcej
  Dostępny

  Indeks: EWS_12

  Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml

  (0)
  Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Speyside. 
  Cena 149,00 zł
  Więcej
  Ostatnie sztuki w magazynie
  Zobacz także

  Indeks: TH_522

  Hibiki Japanese Harmony 43% 0,7l

  (0)
  Słodki owocowo- kwiatowy aromat połączony z naturalną mocą dębiny, tworzy dystyngowaną whisky o dobrze zbudowanej strukturze. Można wyczuć aromat róża, liczi, rozmaryn, drzewo sandałowe, w smaku kandyzowana skórka pomarańczy, biała czekolada oraz finisz długi i przyjemny z nutami owoców i dębu.
  Cena 766,00 zł
  Więcej
  Dostępny