Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Nowy
Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky ze świata - wersja II - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_18

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.

165,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky z różnych stron świata:

1. Izrael - M&H ELEMENTS 46%
2. Indie - PAUL JOHN PX 48%
3. Stany Zjednoczone - EVAN WILLIAMS BOTTLED-IN-BOND 100 PROOF 50%
4. Szkocja - Gordon&Macphail Glen Grant 1997 57,6%

Whisky to szykowny trunek znany na całym świecie. W różnych częściach świata jest produkowany w nieco inny sposób. Wybierz się w pełną doznać podróż i poznaj wyśmienite wyroby produkowane w różnych częściach globu.

  • M&H ELEMENTS 46% -Izraelska whisky single malt wchodząca w skład serii Elements. Dojrzewała w beczkach po bourbonie, a także w beczkach sezonowanych koszernym sherry Oloroso i Pedro Ximenez. Mamy tu tylko delikatny wpływ sherry, W aromacie znajdujemy czerwone owoce, nuty karmelu i skórki cytrynowej. W smaku sporo owocowej słodyczy, czekolada i dębina. Finisz długi i przyjemny, z akcentami czekolady i tytoniu.  Butelkowana w naturalnym kolorze, bez filtracji na zimno.
  • PAUL JOHN PX 48% - Kolejna odsłona whisky single malt pochodząca z tropikalnych wybrzeży Goa. Whisky ta po początkowym dojrzewaniu w beczkach po bourbonie została przelana do starannie wyselekcjonowanych beczek po słodkiej sherry Pedro Ximenez. Zastosowane beczki, charakter destylatu i gorący klimat Goa dały wspaniały rezultat. Whisky ma piękną barwę ciemnej miedzi, a w zapachu dominują aromaty fig, moreli i banana. W smaku jest bogata z wyraźnie wyczuwalnymi nutami suszonych owoców, toffi, słodkiego jęczmienia i świątecznego ciasta. W długim finiszu odnajdziemy akcenty czekoladowych krówek, skórki pomarańczowej i namoczonych w winie egzotycznych orzechów. Została zabutelkowana w mocy 48% w naturalnym kolorze i bez filtracji na zimno.
  • EVAN WILLIAMS BOTTLED-IN-BOND 100 PROOF 50% Jest to trunek, który składa swego rodzaju hołd prawnej regulacji, którą wprowadzono w Stanach Zjednoczonych pod koniec XIX wieku. Bottled-in-Bond miała określać standardy dla wytwórców whiskey oraz stać na straży jej odpowiedniej jakości. Aby zostać bourbonem typu BiB, należało być wyprodukowanym w jednej gorzelni, mieć destylat z jednego sezonu oraz leżakować nie krócej niż 4 lata w miejscu, które jest nadzorowane przez urzędników. Zawartość alkoholu także była regulowana i nie powinna być mniejsza niż 50% (czyli 100 Proof). Evan Williams zajmuje drugie miejsce w rankingu sprzedaży najbardziej popularnych bourbonów w Stanach Zjednoczonych. AROMAT: eksplozja słodyczy, w której wyczuwalna jest także subtelna wanilia, karmel, kandyzowane dojrzałe owoce oraz przyprawa piernikowa. SMAK: przyjemnie prosty, z nutami wanilii, palonego, brązowego cukru, odrobiną czarnego pieprzu oraz dużą ilością słodkiego karmelu. FINISZ: umiarkowanej długości. Słodycz szybko znika z podniebienia, a na jej miejsce pojawiają się dębowe akcenty i mieszanka korzennych przypraw.
  • Gordon&Macphail Glen Grant 1997 57,6% to whisky ze Speyside z destylarni Glen Grant. Dojrzewała w beczce typu refill american hogshead o numerze 56922. Edycja ta, to tylko 191 butelek. Zabutelkowana w wersji cask strenght bez filtracji na zimno. Aromat wanilii i cytrusów z prażonymi orzechami. W smaku słodycz miodu i szczypta czarnego pieprzu z nutą grejpfruta. Finish słodki z przyprawami.
     

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane whisky zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_18

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 46% do 57,6%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_303

Whisky lekko torfowa - sample 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY LEKKO TORFOWĄ.
Cena 115,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_18

Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.
Cena 129,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_19

Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_01

Whisky powyżej 55% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 55%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_16

Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z wyspy Islay.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_05

Whisky z beczki po Sherry - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky starzone w beczkach po Sherry.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_21

Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_04

Whisky 12-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 12-letnie.
Cena 119,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_12

Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Speyside. 
Cena 149,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_066

Whisky Bimber Distillery - SAMPLE 4 x 50 ml - edycja festiwalowa

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z destylarni Bimber. EDYCJA LIMITOWANA (14 SZTUK) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI MOCNYCH...
Cena 259,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Zobacz także

Indeks: TH_2

Amrut Single Malt 0,7l 46%

(0)
Amrut single malt produkowany w Indiach, tworzony jest z jęczmienia rosnącego u podnóża Himalajów, z tego samego miejsca czerpana jest krystalicznie czysta woda. Leżakowany w beczkach po Bourbonie, ze względu na ekstremalne temperatury na południu kraju odparowuje w postaci "Angel's share" ok. 15% rocznie.
Cena 229,00 zł
Więcej
Dostępny