Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Whisky z beczki po Sherry - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky z beczki po Sherry - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky z beczki po Sherry - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_05

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky starzone w beczkach po Sherry.

179,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky starzone w beczkach po Sherry: 

1. Discovery Miltonduff 10YO 43%
2. The Macallan 12YO 40%
3. Edradour Caledonia 12YO 46% 
4. Tamdhu 12YO 43%

Sherry to hiszpańskie wino wzmacniane, pochodzące z Andaluzji. Legenda głosi, że od wieków jest to bardzo popularny trunek w Wielkiej Brytanii, dlatego beczki, w których przypływało wino, zaczęto używać do maturacji whisky. Nadają jej one rubinowego koloru oraz wyjątkowego aromatu świątecznego ciasta.

  1. Discovery Miltonduff 10YO to whisky dojrzewająca przez 10 lat, w beczkach napełnianych pierwszy raz po winie sherry. Jej zapach jest delikatny i owocowy, przeważają w nim czerwone jabłka, krówki i toffi. W smaku można wyczuć pikantne nuty przypraw oraz melona. Finisz jest zrównoważony, słodki i okrągły.
  2. The Macallan 12YO 40% Podczas dojrzewanie tylko i wyłącznie w pochodzących z Jerez w Hiszpanii beczkach sezonowanych sherry Oloroso, nasz bogaty i intensywnie owocowy destylat staje się klasyczną ekspresją w portfolio. Beczki sezonowane sherry są odpowiedzialne za wyjątkową kompleksowość, pełną nut przypraw oraz aromatów suszonych owoców, które stają się znakiem rozpoznawczym tego wyjątkowego single malta. The Macallan Sherry Oak 12-to letni to ikona stylu destylarni i do tej pory jedna z najbardziej poszukiwanych ekspresji tej wielokrotnie nagradzanej whisky.
  3. Whisky Edradour Caledonia 12YO to whisky single malt, dojrzewająca przez 12 lat w sherry oloroso. Lekki aromat z wyczuwalnymi nutami sherry, śliwki i karmelowego jabłka. Smak jest mocny, przypomina czerwone śliwki, ciasto przyprawowe czy wino porto.
  4. Tamdhu 12YO leżakowana jest w beczkach ex-sherry z hiszpańskiego regionu Jerez. 12-letnie dojrzewanie w beczkach po sherry nadaje bogaty i złożony smak. Wyczuć można nuty bananów, herbatników, sherry i dębu. Finisz to suszone owoce, toffi, odrobina dymu torfowego. 

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%

Szczegóły produktu
EWS_05

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 43% do 58,7%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_3004

Whisky z beczki po rumie - SAMPLE 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY STARZONE W BECZKACH PO RUMIE.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_21

Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
Cena 219,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_63432

FAUNA&FLORA CZ II - SAMPLE 4 X 50 ML - EDYCJA FESTIWALOWA

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZĄ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY Z DESTYLARNI INCHGOWER. EDYCJA LIMITOWANA ( 14 SZTUK ) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI...
Cena 165,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EWS_19

Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_9482

FAUNA&FLORA CZ I - SAMPLE 4 X 50 ML - EDYCJA FESTIWALOWA

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZĄ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY Z DESTYLARNI LINKWOOD. EDYCJA LIMITOWANA ( 14 SZTUK ) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI...
Cena 149,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_16

Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z wyspy Islay.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_066

Whisky Bimber Distillery - SAMPLE 4 x 50 ml - edycja festiwalowa

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z destylarni Bimber. EDYCJA LIMITOWANA (14 SZTUK) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI MOCNYCH...
Cena 259,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Zobacz także

Indeks: DW_006

Edradour Caledonia 12 YO

(0)
Edradour Caledonia 12 YO, to wspaniały alkohol, który jest specjalną edycją na część utworu Douglasa Macleana pod tytułem Caledonia. To trunek, który zasługuje na to, aby delektować się nim niezależnie od pory roku. Posiada bardzo zbilansowany bukiet smaków i aromatów. Uwodzi subtelną słodyczą i delikatnymi akcentami tanin. 
Cena 419,00 zł
Więcej
Dostępny