Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
Whisky Game of Thrones cz.II - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky Game of Thrones cz.II - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky Game of Thrones cz.II - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_08

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky z edycji Game of Thrones

0,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky z edycji Game of Thrones:

1. Dalwhinnie Winter's Frost 43%
2. Lagavulin 9yo 46% 
3. Cardhu Gold Reserve 40% 
4. Oban Bay Reserve 43%

Whisky Games of Thrones to limitowana seria whisky single malt, przygotowana przez HBO we współpracy z koncernem Diageo. Seria zawiera whisky single malt z różnych destylarni, które są powiązane z ,,domami/rodami” z serialu Gra o Tron. 

  1. Dalwhinnie Winter’s Frost to whisky powstała w jednej z najwyżej położonych i najzimniejszych destylarni w Szkocji. Jej kolor jest złoty, zapach ciepły i pobudzający. Wyczuwalne są słodkie nuty kwiatowe, jabłka oraz gruszki w miodzie. W smaku jest rozgrzewająca, dominują elementy kwiatowo-roślinne oraz żółte i białe owoce. Można wyczuć słód oraz nuty biszkoptowe. Finisz jest lekki, korzenno-miodowy i odrobinę ostry. Jest odpowiednikiem rodu Starków.
  2. Lagavulin 9YO znakomicie oddaje charakter rodu Lannister – jest potężną whisky, dającą posmak dymu i popiołu. Trunek przez 9 lat dojrzewał w beczkach po bourbonie. W aromacie przeważają torfowy dym, grillowany boczek, przypalona karkówka nad ogniem. Pojawiają się także elementy owocowe, waniliowe czy cynamonowe.
  3. Cardhu Gold Reserve to propozycja destylarni Cardhu z 2014 roku. Powstała ze specjalnie dobranych destylatów, dojrzewała w dębowych, wypalanych od wewnątrz beczkach. W zapachu wyczuwalne są dojrzałe owoce, toffi, truskawki oraz czerwone jabłko. Smak jest delikatny, z akcentami herbatników, cynamonu, toffi, czerwonych jabłek i miodu. Jest odpowiednikiem Rodu Targaryenów.
  4. Oban Bye Reserve to whisky pochodząca z niewielkiej destylarni, znajdującej się w środku starówki miasta o takiej samej nazwie. Oban to gaelickie określenie niewielkiej zatoki: Little Bay. Jest on odpowiednikiem Nocnej Straży Gry o Tron. Maturacja trunku odbywała się w beczkach po Bourbonie.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane whisky zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_08

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 40% do 46%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_303

Whisky lekko torfowa - sample 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY LEKKO TORFOWĄ.
Cena 115,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_16

Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z wyspy Islay.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_10

Whisky z regionu Highland - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Highland. 
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_21

Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_19

Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_301

Whisky Blended - SAMPLE 4 x 50ML

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY BLENDED. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_18

Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.
Cena 129,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_3004

Whisky z beczki po rumie - SAMPLE 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY STARZONE W BECZKACH PO RUMIE.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_20

Whisky ekstremalnie torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky ekstremalnie torfową.
Cena 199,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_09

Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whiskey irlandzką. 
Cena 129,00 zł
Więcej
Dostępny