Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml

Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_09

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whiskey irlandzką. 

129,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whiskey irlandzka:

1. Connemara Original Peated 40%
2. Teeling Irish Single Grain 46%
3. Glendalough Pot Still 43%
4. WRITERS TEARS COPPER POT 40%

Irlandzka whiskey, jak wskazuje nazwa, jest produkowana w Irlandii. Zgodnie z definicją musi ona być destylowana na terenie tego kraju, z zacieru zbożowego przefermentowanego z udziałem drożdży i leżakowana tam w drewnianych dębowych beczkach przez minimum trzy lata. Na ogół ma ona lekki i gładki charakter, z elementami kwiatowymi, suszonych owoców, orzechów i cytrusów.

  1. Connemara Original Peated 40% - to jedna z niewielu irlandzkich whiskey wytwarzana z użyciem torfowego dym. Connemara opiera się na podwójnej destylacji oraz kilkuletniemu leżakowaniu w beczkach po Bourbonie, bez deklaracji wieku. Słodkimi aromat z nutami owoców i wanilii, miodu i przypraw.
  2. Teeling Irish Single Grain 46% Bardzo konwencjonalny wytwór, który jest wytwarzany przy użyciu nietypowej mieszanki. Zacier składa się w 95% z kukurydzy i w 5% z jęczmienia browarnego, który został poddany potrójnej destylacji. Następnie whiskey dojrzewa wyłącznie w dębowych beczkach po czerwonym winie francuskim Ex-Cabernet Sauvignon z Kalifornii, co nadaje unikalny smak temu Irlandzkiemu trunkowi. Wyczuwalne zapachy to miód, jabłko, czerwone winogrono, lekko kwiatowa słodycz, wanilia, odparowane mleko i brązowy cukier. Zapachy przedzierające się przez podniebienie to melasa, ale lekka i maślana z suszoną żurawiną.
  3. Glendalough Pot Still  43% produkowana z zacieru jęczmienia słodowanego i niesłodowanego. Destylat dojrzewa w używanych beczkach po bourbonie przez okres 3 lat, a finiszuje 12 miesięcy w beczkach z irlandzkiego dębu.
  4. WRITERS TEARS COPPER POT Trzykrotnie destylowana w alembikach, leżakowała w beczkach po bourbonie. Słodki i łagodny bukiet, pełen aromatów jabłek, miodu i wanilii. W smaku wyczuwalny miód, wanilia, słód w połączeniu z nutami toffi, imbiru, dębiny i odrobiny przypraw. Całkiem długi, miękki i słodkawy finisz. Doskonała dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z whiskey.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane whisky zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_09

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 43% do 54%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_20

Whisky ekstremalnie torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky ekstremalnie torfową.
Cena 199,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_303

Whisky lekko torfowa - sample 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY LEKKO TORFOWĄ.
Cena 115,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_21

Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
Cena 219,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_63432

FAUNA&FLORA CZ II - SAMPLE 4 X 50 ML - EDYCJA FESTIWALOWA

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZĄ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY Z DESTYLARNI INCHGOWER. EDYCJA LIMITOWANA ( 14 SZTUK ) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI...
Cena 165,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EWS_05

Whisky z beczki po Sherry - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky starzone w beczkach po Sherry.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_301

Whisky Blended - SAMPLE 4 x 50ML

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY BLENDED. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_066

Whisky Bimber Distillery - SAMPLE 4 x 50 ml - edycja festiwalowa

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z destylarni Bimber. EDYCJA LIMITOWANA (14 SZTUK) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI MOCNYCH...
Cena 259,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Zobacz także

Indeks: MP_2634

Writers Tears DOUBLE OAK 46%

(1)
Kompozycja dwóch stylów irlandzkiej whiskey - Single Malt i Single Pot Still Irish Whiskey, która dojrzewała w beczkach po bourbonie i beczkach z francuskiego dębu po koniaku. 
Cena 249,00 zł
Więcej
Dostępny