Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Whisky z regionu Highland - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky z regionu Highland - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky z regionu Highland - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_10

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky z regionu Highland. 

139,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky z regionu Highland:

1. Edradour 10YO 40%
2. FETTERCAIRN 12 YO 40% 
3. Highland Park Harald 40% 
4. Glengoyne The Legacy Series Chapter Three 48%

Highland to największy z regionów, z największą liczbą destylarni. Trunki z tego obszaru są dość łagodne w smaku, z finiszem od wytrawnych aż po słodkie z różnymi posmakami i aromatami (bzu, wrzosu, miodu, korzeni).

  1. Edradour to jedna z najmniejszych destylarni w Szkocji, używane w niej alembiki są najmniejszymi stosowanymi do destylacji whisky w regionie. Edradour 10YO to 10-letnia whisky o bardzo złożonym, mocno owocowym zapachu, uzupełnionym pociągającą wanilią. W smaku dominuje rum, jęczmień i prażone migdały.
  2. Fettercairn 12YO- to jedna z najstarszych destylarni, zbudowana i zarejestrowana w XIX wieku przez SIR Aleksandra Ramsaya. Uchodzi ona za jedną z najlepszych licencjonowanych placówek destylacyjnych w Szkocji. Smak: wspaniały, słodowy, w którym babka biszkoptowa i płatki śniadaniowe korespondują z mlecznymi krówkami, ptasim mleczkiem o smaku waniliowym oraz nutami lukrecji. Dodatkowo pojawiają się również brzoskwinie, trawa cytrynowa oraz dębina.
  3. Highland Park Harald - Słód ma minimum 12 lat zanim zostanie rozlany do butelek, ale nie znajdziemy informacji dokładnie ile. To niespodzianka dla naszych kubków smakowych. Trunek ma moc 40%. Aromat jest słodki, ale czuć w nim domieszkę przypraw korzennych, imbiru i podmuchu torfowego dymu. Smak jest zharmonizowany – słodki z nutą gałki muszkatołowej, dębowej goryczki i eukaliptusa.
  4. Glengoyne Legacy Series to seria mająca na celu uświetnić osoby oraz wydarzenia, które miały kluczowy wpływ na destylarnie Glengoyne. Kiedy Chapter One oddał hołd Cochrane Cartwrigth'owi- pierwszemu oficjalnemu menadżerowi destylarni, Chapter Two upamiętnił Peter'a Russella- założyciela Ian Macleod Distillers. Chapter Three świętuje nazwisko Sir Arthur'a John'a Tedder- celnika destylarni, dzięki któremu destylarnia tak powoli wytwarza ich whisky. Jest to whisky bez oznaczenia wieku, jednak plotki twierdzą że destylaty użyte do stworzenia tej edycji dojrzewały przez 5-10 lat, w beczkach ex- Sherry z dębu amerykańskiego.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane whisky zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_10

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 40% do 48%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_19

Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_301

Whisky Blended - SAMPLE 4 x 50ML

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY BLENDED. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_9482

FAUNA&FLORA CZ I - SAMPLE 4 X 50 ML - EDYCJA FESTIWALOWA

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZĄ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY Z DESTYLARNI LINKWOOD. EDYCJA LIMITOWANA ( 14 SZTUK ) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI...
Cena 149,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EWS_3004

Whisky z beczki po rumie - SAMPLE 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY STARZONE W BECZKACH PO RUMIE.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny
Zobacz także

Indeks: DW_29293

Edradour 10 YO Single Malt Scotch Whisky

(0)
Edradour 10 YO Single Malt Scotch Whisky, to alkohol wyjątkowy, pochodzący z limitowanej edycji i produkowany w małych ilościach. Cieszy się dużym zainteresowaniem, z racji tego, że jest produkowany w manufakturowej destylarni w regionie w Szkocji. Trunek zaskakuje swoim smakiem i zapachem. Bogaty, ale zrównoważony finisz pozwala odkryć nowe doznania. 
Cena 349,00 zł
Więcej
Dostępny