Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_12

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky z regionu Speyside. 

149,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky z regionu Speyside:

1. Benriach 2005 Cask 1043 Sauternes 55,6%
2. Benromach 10YO 43% 
3. Aberlour Casg Annamn 48 % 
4. Spey 12yo Tawny Finish 46%

Speyside od zawsze był centrum produkcji whisky w Szkocji. Na obszarze pomiędzy Inverness, a Aberdeen mieści się większość szkockich destylarni. 

  1. Benriach 2005 55,6% Cask 1043 Sauternes Destylarnia położona w "Heart of Speyside", w północno-wschodniej części regionu Morayshire. Zakład zbudowany przez Johna Duffa w 1898 roku, BenRiach czerpie wodę ze źródeł Burnside położonych pod ziemią, głęboko pod destylarnią.BenRiach rozpoczął produkcję whisky słodowej w 1898 roku, jednak już po 2 latach zakład padł ofiarą kryzysu gospodarczego w Szkocji.W normalnych warunkach oznaczałoby to koniec destylarni, ponieważ budynki z pewnością zostałyby zburzone. Jednak obok BenRiach działała siostrzana gorzelnia Longmorn, która miała sporadyczne okresy produkcji podczas długiej przerwy BenRiacha. Wytwórcy whisky w Longmorn czerpali część słodowanego jęczmienia z istniejących zapasów BenRiacha i tylko to utrzymywało BenRiacha przy życiu w ciągu tych ciężkich dla gorzelnictwa lat. Następnie w 1965 roku, szkocka branża whisky wkroczyła w złotą erę i uruchomiono nowe destylarnie i ponownie otwarto te zamknięte w tym BenRiach. Produkcja rozpoczęła się natychmiast. W kwietniu 2004 roku destylaria została wykupiona przez The BenRiach Distillery Company Limited. Ta niezależna spółka pozwala destylarni eksperymentować z kilkoma ciekawymi rodzajami beczek i nadal produkuje whisky zarówno z torfowanego jak i nietorfowanego jęczmienia słodowego. BenRiach ukazuje swoją własną wyjątkowość dzięki szczególnym metodom i umiejętnościom ludzi, którzy wytwarzają whisky, stosowaniu najwyższej jakości składników i wysokiej jakości beczek. WHISKY BENRIACH 2005 SINGLE MALT SAUTERNES CASK 1043 - szkocka whisky pochodząca z beczki sauternes nr 1043. Butelkowana w 2017 roku z naturalną zawartością alkoholu 55,6% . Whisky Benriach butelkowana w edycji 300 butelek.
  2. Benromach 10 YO 43% 0,7 L, to wspaniały alkohol, który ma przypominać ten z lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. To whisky starzona przez 9 lat w beczkach po Bourbonie. Jest także poddawana procesom starzenia w beczkach po sherry Oloroso typu Butt. To markowy alkohol, który zdobył Złoty Medal w swojej kategorii w plebiscycie World Whisky Awards w 2018 roku. Ta wyjątkowa whisky jest polecana osobom poszukującym wyjątkowych doznań smakowych i bogatego aromatu

  3. Aberlour Casg Annamh - w języku gaelickim szkockim oznacza "wyjątkową beczkę". Dojrzewa w trzech rodzajach beczek: po europejskim dębie, po sherry oraz po różnych odmianach amerykańskiego dębu, które nadają whisky idealne zbalansowanie. 

  4. Spey 12yo Tawny Finish 46% jest to limitowana edycja (tylko 3000 butelek ), w której single malt początkowo leżakował w beczkach po burbonie, a następnie został wykończony w beczkach po Tawny Port. Bez dodatku koloru, nie filtrowana na zimno. Aromat to nuty banana, czerwone kwiaty i dżem malinowy. W smaku mleczna czekolada i prażone migdały, z wyczuwalnymi nutami czerwonych winogron. Finisz: Dżem z czarnej porzeczki i konserwowa gruszka.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%

Szczegóły produktu
EWS_12

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 46% do 57,8%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_066

Whisky Bimber Distillery - SAMPLE 4 x 50 ml - edycja festiwalowa

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z destylarni Bimber. EDYCJA LIMITOWANA (14 SZTUK) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI MOCNYCH...
Cena 259,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_9482

FAUNA&FLORA CZ I - SAMPLE 4 X 50 ML - EDYCJA FESTIWALOWA

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZĄ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY Z DESTYLARNI LINKWOOD. EDYCJA LIMITOWANA ( 14 SZTUK ) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI...
Cena 149,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EWS_20

Whisky ekstremalnie torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky ekstremalnie torfową.
Cena 199,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_3004

Whisky z beczki po rumie - SAMPLE 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY STARZONE W BECZKACH PO RUMIE.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_18

Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.
Cena 129,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_21

Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
Cena 219,00 zł
Więcej
Dostępny
Zobacz także

Indeks: MP_8922

Glenallachie 10YO 57,2% batch 8

(0)
To już szósta edycja tej znanej i cenionej whisky, butelkowanej w naturalnej mocy bez rozcieńczania wodą. Użyte do tej edycji beczki to: Pedro Ximénez i Oloroso sherry puncheons a także niewielka ilość beczek Virgin Oak oraz po winie z regionu Rioja. Powstała whisky eksploduje nutami lepkiego miodu, toffi, rozgrzewającej kawy, suszonych owoców, skórki...
Cena 499,00 zł
Więcej
Dostępny