Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_16

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky z wyspy Islay.

135,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky z wyspy Islay:

1. Kilchoman Sanaig 46%
2. Smokehead High Voltage 58%
3. Port Charlotte 2012 Islay Barley hevily peated 50% 
4. Bruichladdich Classic Laddie 50%

Wyspa Islay to azyl dla fanów whisky. Trunki leżakujące w nadmorskich magazynach nadają im nuty soli morskiej, wodorostów i jodu, dzięki unoszącemu się kojącemu nadmorskiemu powietrzu.

  1. Kilchoman Sanaig - Trunek starzony przez około 4/5 lat. Jest butelkowany bez filtracji na zimno. Zawartość alkoholu wynosi 46%. Dojrzewa w beczkach po Bourbonie i po sherry. Bardzo przyjemny aromat to połączenie owoców i torfowego dymu. Wybija się w nim również lekka nuta mineralna. Niektórzy wyczuwają również grzanki z masłem, cynamon i anyż. W smaku czuć wspomniany torf, ale również soczyste owoce śliwki, porzeczki, jabłka, toffi i gorzką czekoladę.
  2. Smokehead High Voltage - Silnie torfowa propozycja. Wpisująca się w serce wszystkich fanów szkockiej whisky. Dojrzewająca w beczkach o mocy 58%. Aromat tego trunku jest dymny i torfowy. Czuć w nim morską bryzę, wodorosty, toffi, karmel, pieprz i nuty zwęglonego steku. Mocno przebija się smak spalonych ciastek. Smak odczuwalny w czasie oddania się tej intensywnej przyjemności jest dymny, alkoholowy, mineralny i oleisty. Można wyczuć również kakao, karmel i pomarańcze.
  3. Port Charlotte 2012 Islay Barley heavily peated - Trunek destylowany w świeżych beczkach z amerykańskiego dębu, a następnie w beczkach po winach Syrah i Merlot o mocy 50%. Alkohol nie był filtrowany na zimno. Aromat unoszący się nad butelką o zapachu torfowego dymu, morskiej bryzy, owoców i kamfory. Niepowtarzalny smak wanilii, pieczonych jabłek i kandyzowanych skórek owoców miesza się idealnie z otuleniem torfowego dymu.
  4. Bruichladdich Classic Laddie - Alkohol dojrzewający w pierwszorzędnych amerykańskich dębowych beczkach po Bourbonie. Trunek o mocy 50%. Zapach wydobywający się z butli jest miodowy, cytrynowy i cukrowo-spirytusowy. W smaku doskonale komponująca się gama wspomnianych doznań zachwyci nawet najbardziej wymagającego konesera whisky.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane whisky zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_16

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 46% do 58%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_20

Whisky ekstremalnie torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky ekstremalnie torfową.
Cena 199,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_19

Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_09

Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whiskey irlandzką. 
Cena 129,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_065

Whisky 18-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 18-letnie.
Cena 259,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_066

Whisky Bimber Distillery - SAMPLE 4 x 50 ml - edycja festiwalowa

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z destylarni Bimber. EDYCJA LIMITOWANA (14 SZTUK) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI MOCNYCH...
Cena 259,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_301

Whisky Blended - SAMPLE 4 x 50ML

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY BLENDED. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_18

Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.
Cena 129,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_12

Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Speyside. 
Cena 149,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Zobacz także

Indeks: MP_W280

KILCHOMAN SINGLE MALT SANAIG

(0)
Bardzo udany, torfowy Single Malt, którego nazwa wywodzi się od niewielkiej, skalistej zatoczki, usytuowanej niedaleko destylarni Kilchoman. Whisky to połączenie destylatów dojrzewanych głównie w beczkach po sherry Oloroso oraz w beczkach po bourbonie.
Cena 419,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: CD_2847

BRUICHLADDICH CLASSIC LADDIE

(0)
Klasyczna, nietorfowa whisky z destylarni Bruichladdich. Powstała wyłącznie ze szkockiego jęczmienia, leżakowana w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego u wybrzeży Loch Indaal.  Nie była filtrowana, ani barwiona, a zawartość alkoholu (50%) świadczy o niewielkim udziale wody w ostatecznym produkcie.
Cena 229,00 zł
Więcej
Dostępny