Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Whisky z wysp: Skye, Arran, Mull, Orkney - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky z wysp: Skye, Arran, Mull, Orkney - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky z wysp: Skye, Arran, Mull, Orkney - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_17

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky z wysp: Skye, Arran, Mull, Orkney.

135,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky z wysp: Skye, Arran, Mull, Orkney:

1. Sky - Talisker Dark Strom 45,8%
2. Arran - Arran Amarone Cask Finish 50%  
3. Orkney - Highland Park Harald 40% 
4. Mull - Ledaig Sinclair Rioja 46,3%

Wybierz się w podróż po szkockich wyspach bez wychodzenia z domu. Spróbuj każdego z czterech niepowtarzalnych trunków charakterystycznych dla każdej z wysp.

  1. Skye– Talisker Dark Storm - Najbardziej dymowo-torfowa whisky z destylarni. Whisky była starzona w wypalonych beczkach, co zwiększyło jej intensywność i pikanterie. Ma moc 45,8%. Aromat tego eleganckiego trunku jest torfowy. Czuć w nim małą domieszkę smoły, wędzonego boczku, pieprz, nieco wanilii i karmelu. W smaku czuć ową wanilinę zmieszaną z torfem. Wybija się również zwęglona dębina.
  2. Arran Amarone Cask Finish - Whisky starzona w beczkach po znakomitym włoskim winie – Amarone o mocy 50%. Aromat jest kremowo-owocowy z domieszką gorzkiej czekolady, suszonych owoców, migdałów, marcepanu i herbaty różanej. Smak jest bardzo zbalansowany. Lekko gorzkawy z domieszką słodyczy owoców.
  3. Orkney – Highland Park Harald - Słód ma minimum 12 lat zanim zostanie rozlany do butelek, ale nie znajdziemy informacji dokładnie ile. To niespodzianka dla naszych kubków smakowych. Trunek ma moc 40%. Aromat jest słodki, ale czuć w nim domieszkę przypraw korzennych, imbiru i podmuchu torfowego dymu. Smak jest zharmonizowany – słodki z nutą gałki muszkatołowej, dębowej goryczki i eukaliptusa.
  4. Mull – Torfowa whisky single malt bez określenia wieku z jedynej działającej na wyspie Mull destylarni Tobermory. Dojrzewana w beczkach po bourbonie i po czerwonym winie z hiszpańskiego regionu Rioja. Whisky o urzekającym różowo-koralowym kolorze, w której znajdziemy aromaty i smaki torfowego dymu, morskiej bryzy, wodorostów, ale także dużo owocowo-cukierkowej słodyczy.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%

Szczegóły produktu
EWS_17

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 40% do 50%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_05

Whisky z beczki po Sherry - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky starzone w beczkach po Sherry.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_10

Whisky z regionu Highland - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Highland. 
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_19

Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_18

Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.
Cena 129,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_3004

Whisky z beczki po rumie - SAMPLE 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY STARZONE W BECZKACH PO RUMIE.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_9482

FAUNA&FLORA CZ I - SAMPLE 4 X 50 ML - EDYCJA FESTIWALOWA

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZĄ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY Z DESTYLARNI LINKWOOD. EDYCJA LIMITOWANA ( 14 SZTUK ) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI...
Cena 149,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_01

Whisky powyżej 55% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 55%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny
Zobacz także

Indeks: PH_2856

Highland Park Harald 40%

(0)
Destylarnia Highland Park to najbardziej wysunięta na północ destylarnia w Szkocji, mieszcząca się na wyspie Pomona, w miejscowości Kirkwall. Doskonała whisky ukazująca wyjątkową równowagę. Trunek dojrzewał zarówno w beczkach z dębu amerykańskiego jak i europejskiego.
Cena 314,00 zł
Więcej
Dostępny