Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Whisky ekstremalnie torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky ekstremalnie torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky ekstremalnie torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_20

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky ekstremalnie torfową.

199,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky ekstremalnie torfowa:

1. Octomore 14.3 61,4%
2. The Ileach Cask Strenght 58% 
3. Laphroaig Triple Wood 48% 
4. Peat's Beast Cask Strenght 52,1%

Torfowa whisky jest bardzo elegancką przyjemnością dla kubków smakowych. Wiele osób próbujących pierwszy raz w tą ,,zadymioną” rozkosz, pozostaje jej fanami na długo. Potęga aromatów torfowych jest niebywała. Torf ułatwia wyciągnięcie z whisky wszystkiego co ma do zaoferowania.

  1. Octomore 14.3 to jedna z trzech whisky tworzących, zaprezentowaną w październiku 2023, czternastą serię Octomore - torfowej single malt produkowanej w destylarni Bruichladdich na wyspie Islay. Octomore 14.3 to whisky 5-letnia otrzymana ze szkockiego jęczmienia odmiany Concerto pochodzącego z farmy Octomore na Islay, zesłodowanego do poziomu 214,2 ppm fenoli. Leżakowała w pierwszy raz napełnionych beczkach po amerykańskiej whiskey (50%) oraz beczkach po winie drugiego napełnienia (50%)

  2. The Ileach Cask Strenght 58% - Silnie torfowa whisky. Ceniona wśród koneserów. Intensywnie torfowa whisky, dzięki mocy pochodzącej z beczki. Jej zapach jest mocno ognisty, wędzony. Wybijają się również nuty słodkich cytrusów w tle. Smak jest bogato dymno torfowy i oleisty. Czuć wiosennego pierwszego grilla i sól morską.
  3. Laphroaig Triple Wood 48% - Whisky została poddana aż trzykrotnej maturacji. Każdy z tych etapów dodał coś wyjątkowego do walorów aromatyczno-smakowych tego trunku. Alkohol ma moc 48% i był filtrowany na zimno. W aromacie wyczuwalny jest toffi, dym torfowy, miód, prażone orzeszki, śliwki, migdały, imbir i gałka muszkatołowa. Smak jest słodki, ale jednocześnie torfowy.
  4. Peat’s Beast Cask Strength 52,1% - Lekko nadpalona whisky w silnych torfowych rytmach. Aromat unoszący się nad butelką jest jęczmienno słodowy. Czuć jodynę i popiół zmieszaną z miodem, wanilią i pieczonymi jabłkami. A w kontraście czuć czerwone porzeczki, pieprz biały, kardamon i trawę cytrynową. Wyczuwalny smak jest dymno-słodki.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%

Szczegóły produktu
EWS_20

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 48% do 59,1%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_066

Whisky Bimber Distillery - SAMPLE 4 x 50 ml - edycja festiwalowa

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z destylarni Bimber. EDYCJA LIMITOWANA (14 SZTUK) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI MOCNYCH...
Cena 259,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_01

Whisky powyżej 55% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 55%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_16

Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z wyspy Islay.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_065

Whisky 18-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 18-letnie.
Cena 259,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_18

Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.
Cena 129,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_3004

Whisky z beczki po rumie - SAMPLE 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY STARZONE W BECZKACH PO RUMIE.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_303

Whisky lekko torfowa - sample 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY LEKKO TORFOWĄ.
Cena 115,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_09

Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whiskey irlandzką. 
Cena 129,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_21

Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
Cena 219,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_12

Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Speyside. 
Cena 149,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Zobacz także