Kategorie

Ostatnio przeglądane

Polska ziemniaczana wódka- sample 4x 50ml

EWS_27

SAMPLE WÓDKA

KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.

TEN ZESTAW ZAWIERA POLSKĄ ZIEMNIACZANĄ WÓDKĘ.

Więcej szczegółów

Cena:62,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  ZESTAW ELUXO SAMPLE POLSKA ZIEMNIACZANA WÓDKA:

  1. Kruk 41,6%

  2. Jakob Haberfeld Czysta 50%

  3. Zorza 40%

  4. White Tree 40%

  Polską wódką nazywamy trunek, który stosuje chronione oznaczenia geograficzne i spełnia określone kryteria, czyli jest wyprodukowany na terenie RP, przy użyciu polskich zbóż: pszenicy, owsa, żyta, pszenżyta, jęczmienia lub ziemniaków. Stowarzyszenie Polska Wódka stworzyło także dobrowolny program ,,Polska Wódka”, który obejmuje przyznawanie oznaczeń słowno – graficznych produktom, które spełniają kryteria. Celem inicjatywy jest budowanie świadomości i wagi oznaczenia geograficznego polskiego trunku. 

  Wykorzystanie ziemniaków do produkcji wódki nabrało pary w ciągu następnych 200 stuleci, które uległy jedynie niewielkiemu spadkowi podczas wielkiej zarazy ziemniaczanej w XIX wieku. Spośród tradycyjnych materiałów używanych do produkcji wódki ziemniaki są najbardziej pracochłonne, ponieważ przygotowanie ich do etapu zacieru wymaga dodatkowych kroków, takich jak obieranie skóry. W porównaniu do wódek na bazie pszenicy lub ziaren, wódka ziemniaczana jest zwykle nieco cięższa z gęstym odczuciem w ustach, podczas gdy profil smakowy wydaje się być bardziej bezsmakowy z nieco bardziej naturalną słodyczą.

  1. Kruk to wódka wytworzona z ultra- czystego, polskiego spirytusu, z polskich ziemniaków. Spełnia wszystkie wymogi dla restrykcyjnej definicji polskiej wódki. Jej zapach jest delikatny, o łagodnych nutach. 

  2. Jakob Haberfel Czysta to wódka ze spirytusu ziemniaczanego o naturalnej czystości. Wyczuwalny jest tu aromat pieprzu, zioła i goździków. Pomimo swojej wysokiej zawartości alkoholu jest harmonijna w smaku. W finiszu przyjemnie rozgrzewający- imbir, kardamon oraz ziele angielskie. 

  3. Zorza to ekskluzywna polska wódka premium wytwarzana z ziemniaków. Wyborny smak tego trunku jest doceniany głównie przez koneserów poza granicami naszego kraju. 

  4. White Tree to wyrób manufakturowy. Powstaje w oparciu o recepturę własną w wyjątkowym regionie Puszczy Białowieskiej. Swój niezwykle delikatny smak zawdzięcza spirytusowi z polskich odmian ziemniaków. 

  * zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
  * tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
  * zawartość może ulec zmianie, wybrane wódki zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

  Dodatkowe informacje

  Pojemność4 x 50ml
  Moc40% - 50%

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Polska ziemniaczana wódka- sample 4x 50ml

  Polska ziemniaczana wódka- sample 4x 50ml

  KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl