Kategorie

Ostatnio przeglądane

ARMAND DE BRIGNAC BRUT GOLD SKRZYNKA 1,5L

MP_374

SZAMPAN

Klasyczna kompozycja odmian szampańskich – 40% Chardonnay, 40% Pinot Noir i 20% Pinot Meunier. Pełny i doskonale zbudowany Szampan, o lekkim kwiatowym aromacie i soczystym owocowym charakterze, z subtelną nutą maślanych bułeczek. Doskonale perlisty, o kremowej teksturze i długim, głębokim finiszu.

Więcej szczegółów

Cena:3 499,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Proces produkcji szampana Armand de Brignac jest całkowicie ręczny – począwszy od wyciskania winogron, poprzez napełnianie butelek, obracanie – remuage, skończywszy na naklejaniu etykiet i polerowaniu skrzynek. Stosunkowo mały rozmiar Chateau i garstka ludzi pracujących przy produkcji Armand de Brignac podkreśla unikalny, niemal personalny charakter każdej butelki. Producenci i właściciele– rodzina Cattier – zajmują się produkcją Szampana od 1763 roku. Piwnice Armand de Brignac sięgają 30 metrów w głąb ziemi i są najgłębszymi piwnicami w Szampanii.

  Z ośmiu osób pracujących przy produkcji Armand de Brignac, dwoje jest członkami rodziny. Patriarcha rodu Jean – Jacques, wraz z synem – Alexandrem, osobiście nadzorują każdy etap tej ręcznej manufaktury. Pozostałe 6 osób to wieloletni, wykwalifikowani pracownicy – Bertrand & Fabio – odpowiedzialni za wyciskanie winogron i napełnianie butelek, Manolito – przekręcający każdą pojedynczą butelkę podczas procesu Remuage, Philippe odpowiedzialny za Degorgement i Audrey i Patricia, które nakleją etykiety (wykonane z czystej cyny) i polerują gotowy produkt.

  Armand de Brignac znany jest również jako „As Pik” ze względu na swoją charakterystyczną etykietę i jest ulubionym trunkiem wielu amerykańskich gwiazd muzyki i filmu, którzy bardzo chętnie wyrażają publicznie swoje uznanie dla tego wybitnego trunku. Wśród nich często fotografowani z butelką Asa są Jay Z i Beyonce, Lil Wayne, Usain Bolt, Rihanna, a nawet prezydent Barack Obama.

  Dodatkowe informacje

  Pojemność1,5l
  Moc12,5%
  RegionChampagne
  KrajFrancja
  KolorBiałe
  SmakWytrawne

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  ARMAND DE BRIGNAC BRUT GOLD SKRZYNKA 1,5L

  ARMAND DE BRIGNAC BRUT GOLD SKRZYNKA 1,5L

  Klasyczna kompozycja odmian szampańskich – 40% Chardonnay, 40% Pinot Noir i 20% Pinot Meunier. Pełny i doskonale zbudowany Szampan, o lekkim kwiatowym aromacie i soczystym...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl