Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
MOËT CHANDON IMPÉRIAL BRIGHT NIGHT 1,5l
  • MOËT CHANDON IMPÉRIAL BRIGHT NIGHT 1,5l
  • MOËT CHANDON IMPÉRIAL BRIGHT NIGHT 1,5l

MOET CHANDON IMPÉRIAL BRIGHT NIGHT 1,5l

MH_1012

ODZWIERCIEDLA RÓŻNORODNOŚĆ I KOMPLEMENTARNOŚĆ TRZECH SZCZEPÓW SZAMPAŃSKICH WINOGRON, A TAKŻE BOGACTWO NAJLEPSZYCH WINNIC REGIONU, BY WYŁONIĆ PŁYNĄCĄ Z TEGO POŁĄCZENIA MAGIĘ NAJBARDZIEJ UWIELBIANEGO SZAMPANA ŚWIATA. MOET&CHANDON IMPERIAL.

999,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Opis

To delikatna kompozycja z aromatem suszonych owoców i dojrzałych zbóż, polecany do deserów owocowych, doskonały z serami pleśniowymi.

Moët & Chandon Brut Impérial „Bright Night” w butelce magnum to prawdopodobnie jeden z najbardziej imponujących szampanów tej prestiżowej wytwórni. Luksusową złotą metalową powłokę uzupełnia genialna podstawa LED na dnie butelki, dzięki której może być oświetlony. Wokół metalowej warstwy butelki wyłania się rodzaj złotej aury, która sprawia, że ​​znane logo, szlachetny krawat i kultowa pieczęć również świecą od wewnątrz.

Szczegóły produktu
MH_1012

Opis

Pojemność
1,5l
Moc
12,5%
Kraj
Francja
Kolor
Biały
Smak
Wytrawny
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: MH_245

Szampan Moët & Chandon Ice Impérial 0,75l

(1)
Moët Ice Impérial powstał, by zaoferować nowy, orzeźwiający smak szampana, zachowując jednocześnie kunszt winiarski, jaki marka Moët & Chandon celebruje od stuleci. Intensywny, owocowy i orzeźwiający to zupełnie nowe, letnie oblicze szampana.
Cena 299,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MH_124A

Dom Perignon Vintage 2009

(0)
Dom Pérignon Blanc 2009 ( butelka bez opakowania )  Rocznik 2009 cechuje się bogactwem ekspresji i harmonią. Subtelny smak z soczystym akcentem korzennym, woń białych owoców z domieszką suszonych kwiatów.
Cena 1 999,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: MH_2

RUINART BLANC DE BLANCS 0,75L w kartoniku

(0)
Ruinart Blanc de Blancs to szampan wytworzony wyłącznie z winogron szczepu Chardonnay. Charakteryzuje się świetlistym, lekko złotym kolorem, delikatnymi bąbelkami unoszącymi się w nieprzerwanej prostej linii. Ruinart Blanc de Blancs łączy nuty świeżych owoców, głównie cytrusów z aromatami kwiatów. Jest niezastąpiony jako aperitif w letnie popołudnia.
Cena 499,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: MH_111

MOËT & CHANDON IMPÉRIAL w kartoniku

(0)
Odzwierciedla różnorodność i komplementarność trzech szczepów szampańskich winogron, a także bogactwo najlepszych winnic regionu, by wyłonić płynącą z tego połączenia magię najbardziej uwielbianego szampana świata. Moet&Chandon Imperial.
Cena 219,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MH_R6

RARE VINTAGES MOET & CHANDON GRAND VINTAGE ROSE 1985

(0)
Szampany rocznikowe Grand Vintage to kwintesencja stylu i jakości Domu Szampańskiego Moët & Chandon. Są to wina dojrzałe, harmonijne i wyraziste. Siedem lat leżakowania w piwnicach rozwinęło w nich pełnię smaków i aromatów, gdzie wytrawność łączy się ze słodyczą. Rocznik 1985 w wydaniu Rose. Prosimy o potwierdzenie dostępności.
Cena 1 882,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: MH_MI1

Moet Ice Imperial z kieliszkiem

(0)
Szampan Ice Impérial , to ekskluzywny, oryginalny trunek dla osób, które poszukują nowych doznań smakowych. To doskonały szampan na letnie, upalne popołudnia. Jego specyficzny sposób serwowania gościom sprawia, że bardzo wyróżnia się on na tle innych win musujących i alkoholi, należących do kategorii szampanów. Zestaw z kultowym białym kieliszkiem (...
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: MH_670b

Dom Perignon Vintage 2008 Luminous Label 1,5L

(0)
Rocznik 2008 cechuje się bogactwem ekspresji i harmonią.Po 8 latach spędzonych w piwnicach, osiągnął pełną dojrzałość. Subtelny smak zsoczystym akcentem korzennym, woń białych owoców z domieszką suszonych kwiatów. Dom Perignon Vintage 2008 Luminous Label z podświetlaną etykietą.
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: MH_670

Dom Perignon Vintage 2012 Luminous Label

(0)
Rocznik 2012 cechuje się bogactwem ekspresji i harmonią. Po 8 latach spędzonych w piwnicach, osiągnął pełną dojrzałość. Subtelny smak z soczystym  akcentem  korzennym, woń białych owoców z domieszką suszonych kwiatów. Dom Perignon Vintage 2012 Luminous Label z podświetlaną etykietą.
Cena 1 359,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: MP_375

ARMAND DE BRIGNAC ROSE 750 ml

(0)
Wytrawny Szampan, będący kompozycją 50% Pinot Noir, 40% Pinot Meunier i 10% Chardonnay, o pięknej, łososiowej barwie i bukiecie pełnym soczystych, świeżych truskawek i porzeczek. W tle pojawiają się nuty lekko wędzone, dymne, w ustach wyczuwalne czerwone owoce i długi, aromatyczny finisz.
Cena 3 444,00 zł
Więcej
Niedostępny