Kategorie

Ostatnio przeglądane

Glenfiddich Fire & Cane

CD_03000

WHISKY REGION SPEYSIDE

Glenfiddich Fire&Cane to odważne połączenie dwóch smaków, które składają się na nieoczekiwaną kombinację dymno-torfowej whisky Glenfiddich i klasycznego owocowo-słodkiego destylatu finiszowanych w beczkach po rumie.

Więcej szczegółów

Cena:255,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Innowacyjna gama produktów Experimental Series, do której zalicza się Fire&Cane została stworzona przez malt mastera Briana Kinsmana, który w 2003r. po raz pierwszy uzyskał dymno-torfowy destylat Glenfiddich.

  Kolejnym odważnym krokiem było rozwiązanie polegające na finiszowaniu każdej whisky w beczkach po karaibskim rumie, co dało zaskakujący efekt dodatkowej słodyczy, karmelu i toffi.

  Co sprawia, że Whisky Glenfiddich, to Glenfiddich


  Glenfiddich jest najczęściej nagradzaną whisky single malt na świecie. Swoją obecną pozycję zawdzięcza działaniom Williama Granta oraz kolejnym pokoleniom jego rodziny. Grant w ciągu jednego roku zbudował destylarnię w szkockim miasteczku Dufftown w regionie Speyside. Pierwsze krople destylatu w Glenfiddich popłynęły 25 grudnia 1887 roku. Od tego czasu unikalna receptura i tradycyjny sposób produkcji pozostają niezmienione. Niezrównany smak i aromat Glenfiddich to rezultat leżakowania między innymi w hiszpańskich beczkach po sherry, amerykańskich po bourbonie czy też w beczkach po karaibskim rumie. Do jej produkcji niezmiennie używane są trzy składniki: najwyższej jakości szkocki jęczmień, drożdże oraz krystalicznie czysta woda z podziemnego źródła Robbie Dhu.

  • Whisky Glenfiddich jest najczęściej nagradzaną whisky single malt na świecie
  • Od 2000 roku uzyskała najwięcej nagród spośród wszystkich szkockich whisky single malt
  • Nagradzana w najbardziej prestiżowych konkursach takich jak The International Wine & Spirit Competition oraz The International Spirits Challenge.

  Dodatkowe informacje

  Pojemność0,7l
  Moc43%
  RegionSpeyside
  KrajSzkocja

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Glenfiddich Fire & Cane

  Glenfiddich Fire & Cane

  Glenfiddich Fire&Cane to odważne połączenie dwóch smaków, które składają się na nieoczekiwaną kombinację dymno-torfowej whisky Glenfiddich i klasycznego owocowo-słodkiego...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl