Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
VAL DE REYES TINTO DULCE
  • VAL DE REYES TINTO DULCE

VAL DE REYES TINTO DULCE

MP_W150

Limitowana produkcja, skomponowana z gron odmiany Tempranillo (Tinto de Toro), dojrzewających w najbardziej wyeksponowanych na słońce winnicach, a tym samym o najwyższej koncentracji cukru w owocach.

159,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Winogrona zbierane są ręcznie, z przeszło 50-cio letnich nasadzeń, kiedy osiągną maksymalną dojrzałość. Wino dojrzewa systemem Solera przez 4 lata w beczkach z amerykańskiego dębu. Niezwykle aromatyczne i unikatowe, bardzo dobrze współgra z czekoladą i dojrzałymi serami.

Szczegóły produktu
MP_W150

Opis

Pojemność
0,5l
Moc
14%
Region
Toro
Kraj
Hiszpania
Kolor
Czerwone
Smak
Słodkie
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: MS_1

Abramo Raboso 750ml

(0)
W środku zimy winogrona są tłoczone, a powolny proces fermentacji przekształca moszcz bogaty w cukier w młodego Abrahama, który zostaje pozostawiony w spoczynku i dojrzewa w dębowych beczkach przez kilka lat. Po pewnym czasie wino obdarowuje bogactwem aromatów czerwonych owoców, przypraw, w smaku jest dobrze złożone  z przyjemnymi, okrągłymi taninami a na...
Cena 169,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: DW_9213

MARIETA ALBARIÑO

(0)
Bogate aromaty brzoskwiń, dojrzałych jabłek i melona wzbogaconych o nuty cytrusowe. W ustach rześkie, pełne i krągłe, o przyjemnym cytrusowym posmaku. 
Cena 75,00 zł
Więcej
Dostępny