Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
ALLOZO ANGEL PINTADO 0,75L 2014
  • ALLOZO ANGEL PINTADO 0,75L 2014

ALLOZO ANGEL PINTADO

MP_W293

Kompozycja ręcznie zbieranych gron Tempranillo i Cabernet Sauvignon.

68,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Wino przez okres 4 miesięcy dojrzewało w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego. Intensywna, wiśniowa barwa z akcentami fioletu. Aromat silny, przepełniony jeżynami i czarną porzeczką, uzupełniony białym pieprzem, tymiankiem i wanilią. W ustach zbalansowane, z wyraźnie zaznaczoną taniną i odpowiednią kwasowością. Intrygująco mineralne. Doskonałe jako dodatek do duszonej dziczyzny, steków, dojrzałych serów.

Szczegóły produktu
MP_W293

Opis

Pojemność
0,75l
Moc
14%
Region
La Mancha
Kraj
Hiszpania
Kolor
Czerwone
Smak
Wytrawne
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: IF_3931

Freegold biały

(0)
Wino produkowane ze szczepu muskat aleksandryjski, jednego z najpopularniejszych w hiszpańskim regionie Walencja.
Cena 28,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: DW_9213

MARIETA ALBARIÑO

(0)
Bogate aromaty brzoskwiń, dojrzałych jabłek i melona wzbogaconych o nuty cytrusowe. W ustach rześkie, pełne i krągłe, o przyjemnym cytrusowym posmaku. 
Cena 75,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MP_574

PRADOREY GRAN RESERVA

(0)
Skomponowane w 95% z Tinto Fino oraz Cabernet Sauvignon i Merlot. Limitowana produkcja. Po długim procesie maceracji wyselekcjonowanych gron wino starzeje się przez 24 miesiące w beczkach z amerykańskiego dębu z okolic Missouri i Appalachów, dalsze 6 miesięcy w zbiornikach z dębu francuskiego, by wreszcie leżakować przez 3 lata w butelkach.
Cena 259,00 zł
Więcej
Dostępny