Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Gost Art wino musujące - winnica Gostchorze
  • Gost Art wino musujące - winnica Gostchorze

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

LU_20

Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry.

Rocznik 2022

82,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Wytrawne wino charakteryzujące się harmonijnym smakiem. Swoją unikatowość zawdzięcza wspaniałej kompozycji winogron zaliczanych do szczepów riesling, pinot gris, a także pinot blanc. Dojrzewają one w fantastycznym mikroklimacie winnicy zlokalizowanej na zielonych wzgórzach, nieopodal rzeki Odry. W produkcji trunku wykorzystuje się najlepsze praktyki wyniesione ze specjalistycznych szkoleń winiarskich w Szampanii. To wszystko składa się na doskonały aromat i niezapomniany smak. Po zanurzeniu ust w winie jesteśmy uraczeni obecnością kwiatowego bukietu, który przenosi nas do klimatycznych miejsc, gdzie możemy zobaczyć prawdziwe cuda natury.

Winnica Gostchorze – krótka historia
Jest to polskie gospodarstwo prowadzone przez Francuza. Winnica zlokalizowana jest w Krośnie Odrzańskim. Skupia ona około 11 hektarów powierzchni i pozwala na dojrzewanie czterem odmian winorośli. Pierwsze wino musujące powstało w 2013 roku (nie było w regularnej sprzedaży) 2015 roku (to już było z etykietą) . Próba okazała się bardzo obiecująca. Tym sposobem można rozsmakowywać się w niepowtarzalnym trunku, który łączy w sobie polskie walory przyrodnicze i najlepsze francuskie praktyki winiarskie!

Szczegóły produktu
LU_20

Opis

Pojemność
750 ml
Moc
12,5%
Kraj
Polska
Kolor
Białe
Smak
Wytrawne
Komentarze (3)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: GA_002

Gost Art Riesling- Winnica Gostchorze

(1)
Nowa odsłona wina musującego winnicy Gostchorze. Wyprodukowany w 100% z odmiany Riesling. przez okres 20 miesięcy leżakuje na osadzie.  STWORZONY WEDŁUG FRANCUSKIEJ SZKOŁY SZAMPAŃSKIEJ Z POLSKICH OWOCÓW ROSNĄCYCH W TRADYCYJNYM REGIONIE WINIARSKIM OKOLIC ZIELONEJ GÓRY.
Cena 94,00 zł
Więcej
Niedostępny