Kategorie

Ostatnio przeglądane

Gost Art wino musujące - Winnica Gostchorze 375ml

WINO LUBUSKIE

Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron szczepów Riesling, Pinot Gris i Pinot Blanc.  Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Gost Art występuje również jako wytrawne wini musujące.

Więcej szczegółów

Cena:40,00 zł brutto

Produkt niedostępny na stanie

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Wytrawne wino charakteryzujące się harmonijnym smakiem. Swoją unikatowość zawdzięcza wspaniałej kompozycji winogron zaliczanych do szczepów riesling, pinot gris, a także pinot blanc. Dojrzewają one w fantastycznym mikroklimacie winnicy zlokalizowanej na zielonych wzgórzach, nieopodal rzeki Odry. W produkcji trunku wykorzystuje się najlepsze praktyki wyniesione ze specjalistycznych szkoleń winiarskich w Szampanii. To wszystko składa się na doskonały aromat i niezapomniany smak. Po zanurzeniu ust w winie jesteśmy uraczeni obecnością kwiatowego bukietu, który przenosi nas do klimatycznych miejsc, gdzie możemy zobaczyć prawdziwe cuda natury.

  Winnica Gostchorze – krótka historia
  Jest to polskie gospodarstwo prowadzone przez Francuza. Winnica zlokalizowana jest w Krośnie Odrzańskim. Skupia ona około 15 hektarów powierzchni i pozwala na dojrzewanie pięciu odmian winorośli. Pierwsze wino musujące powstało w 2014 roku. Próba okazała się bardzo obiecująca. Tym sposobem można rozsmakowywać się w niepowtarzalnym trunku, który łączy w sobie polskie walory przyrodnicze i najlepsze francuskie praktyki winiarskie!

  Dodatkowe informacje

  Pojemność375ml
  Rocznik2019
  Moc13,5%
  KrajPolska
  KolorBiałe
  SmakWytrawne

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Gost Art wino musujące - Winnica Gostchorze 375ml

  Gost Art wino musujące - Winnica Gostchorze 375ml

  Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron szczepów Riesling, Pinot Gris i Pinot Blanc.  Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl