Kategorie

Ostatnio przeglądane

Wódka CRYSTAL HEAD AURORA 0,7L

MP_18

ZAGRANICZNA WÓDKA

Wersje Crystal Head Aurora bazuje na najwyższej jakości angielskiej pszenicy i krystalicznie czystej wodzie z Nowej Funlandii. Jest pięć razy destylowana i siedem razy filitrowana. 

Więcej szczegółów

Cena:394,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Każda jest unikatowa, nie ma dwóch takich samych butelek. Wyjątkowe w tym alkoholu jest nie tylko opakowanie, ale i sam proces powstania. Destylowana jest  z wód lodowców warstwy wodonośnej, które znajdują się wzdłuż dziewiczych wybrzeży Nowej Fundlandii w Kanadzie. Drugim czynnikiem, który niewątpliwie wpływa na doskonałość smaku tej wódki jest sposób filtracji. Pięciokrotna  destylacja oraz siedmiokrotna  filtracja w tym trzykrotnie poprzez aktywny węgiel, trzykrotnie poprzez 10000 półszlachetnych kwarcowych kryształów znanych pod nazwą Herkimer oraz pojedyńcza filtracja tuż przed butelkowaniem. Pszenica wykorzystana do produkcji Crystal Head Aurora pochodzi z Anglii z rejonu Yorkshire. Dzięki temu wódka Aurora jest odważniejszą i ostrzejsza od klasycznej Crystal wódki. 

  Dodatkowe informacje

  Pojemność0,7l
  Moc40%
  KrajKanada

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Wódka CRYSTAL HEAD AURORA 0,7L

  Wódka CRYSTAL HEAD AURORA 0,7L

  Wersje Crystal Head Aurora bazuje na najwyższej jakości angielskiej pszenicy i krystalicznie czystej wodzie z Nowej Funlandii. Jest pięć razy destylowana i siedem razy...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl