Kategorie

Ostatnio przeglądane

STUMBRAS CENTENARY 0,7l

MV_0002

ZAGRANICZNA WÓDKA

Wódka STUMBRAS CENTENARY powstała z okazji uczczenia setnej rocznicy gorzelni STUMBRAS. Jest ucieleśnieniem doświadczenia i wiedzy ekspertów gorzelni STUMBRAS przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Więcej szczegółów

Cena:54,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Każdy etap produkcji jest dokładnie sprawdzany, aby zapewnić najwyższą jakość. Wódka STUMBRAS CENTENARY jest produkowana według klasycznej receptury, a krystaliczną przejrzystość i niepowtarzalny smak zawdzięcza wielokrotnej filtracji przez węgiel drzewny z brzozy w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami gorzelni STUMBRAS. Kłos pszenżyta, który uosabia jej ducha, znajduje się wewnątrz każdej butelki STUMBRAS CENTENARY.
  Wyselekcjonowane źdźbła pszenżyta przycinane ręcznie we właściwym czasie i o odpowiedniej długości są przechowywane w specjalnych podziemiach przez cztery tygodnie, aby stały się neutralne i nie dodawały zapachu ani koloru do wódki. Warto dodać, że pszenżyto do STUMBRAS CENTENARY pochodzi z ekologicznych gospodarstw rolnych położonych nad Niemnem w sercu zielonej Litwy.

  Dodatkowe informacje

  Pojemność0,7l
  Moc40%
  KrajLitwa

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  STUMBRAS CENTENARY 0,7l

  STUMBRAS CENTENARY 0,7l

  Wódka STUMBRAS CENTENARY powstała z okazji uczczenia setnej rocznicy gorzelni STUMBRAS. Jest ucieleśnieniem doświadczenia i wiedzy ekspertów gorzelni STUMBRAS przekazywanych z...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl