Kategorie

Ostatnio przeglądane

Fuckoff black Vodka

IF_778

ZAGRANICZNA WÓDKA

Fuckoff Black Vodka, która wyróżnia się wyjątkową cechą spośród wszystkich innych wódek na świecie: Fuck off Black Vodka to, jak sama nazwa wskazuje, dodana czarna kolorystyka! To nie zmienia smaku, ale zapewnia, że ​​Fuckoff Black Vodka jest rzeczywiście czarna! Subtelny bukiet pszenicy, który jest udoskonalany przez nutę cytrusów w tradycyjnym procesie produkcji.

Więcej szczegółów

Cena:76,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Fuckoff Black Vodka jest częścią prowokacyjnej linii produktów Manhattan Spirits, stworzonej specjalnie dla branży cateringowej i uzupełnionej przez szereg innych „fuck off” alkoholi w ciągu ostatnich pięciu lat od założenia firmy.

  Wszystko zaczęło się od założenia Manhattan Spirits w 1994 r. I rejestracji marki Fuck off w kwietniu 2008 r. Przez Mike'a Erensa i Markusa Pestnera w ich rodzinnym mieście Sinzig, około 30 km na północny zachód od Koblencji nad Renem. Jako prawdziwi Rhinelanders, założyciele firmy chcieli oferować alkohole, które spodobały się młodym i hałaśliwym odbiorcom na specjalne okazje, takie jak karnawał lub sylwester. Dzisiejsza siedziba firmy to Remagen, zaledwie kilka kilometrów na północ od Sinzig.

  Dodatkowe informacje

  Pojemność0,7l
  Moc40%
  KrajNiemcy

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Fuckoff black Vodka

  Fuckoff black Vodka

  Fuckoff Black Vodka, która wyróżnia się wyjątkową cechą spośród wszystkich innych wódek na świecie: Fuck off Black Vodka to, jak sama nazwa wskazuje,...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl