Kategorie

Ostatnio przeglądane

Skyy 0,7

HA_1

ZAGRANICZNA WÓDKA

A gdyby tak znaleźć wódkę doskonałą, która nie dość, że dba o zapewnienie fantastycznych walorów smakowych, to jeszcze nie powoduje tego nieprzyjemnego uczucia kolejnego dnia? Skyy Vodka jest to najczystsza gorzałka na świecie.

Więcej szczegółów

Cena:83,00 zł brutto

Produkt niedostępny na stanie

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Produkowana jest w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Twórca trunku opracował proces produkcji, który pozwala na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń. W tym tkwi wyjątkowość tego napoju. Przedsiębiorca i wieli koneser alkoholi Maurice Kanbar wymyślił i wprowadził do rzeczywistości pomysł polegający na czterokrotnej destylacji z kontrolowaną temperaturą. W dalszym procederze wódka jest jednokrotnie filtrowana z wykorzystaniem węgla drzewnego, a następnie dwukrotnie z uwzględnieniem filtrów celulozowych. To przyczynia się do oddania do Waszych dłoni prawdziwie czystego i pełnego alkoholu, po którego spożyciu nie odczujecie bólu głowy ani kaca na drugi dzień. Smak jest wyjątkowy, delikatny i rozgrzewający. Jest to wspaniała propozycja do delektowania się i czerpania z niej wszystkiego, co najlepsze w tradycyjnej postaci lub z kostkami lodu.

  Dodatkowe informacje

  Pojemność0,7L
  Moc40%

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Skyy 0,7

  Skyy 0,7

  A gdyby tak znaleźć wódkę doskonałą, która nie dość, że dba o zapewnienie fantastycznych walorów smakowych, to jeszcze nie powoduje tego nieprzyjemnego uczucia kolejnego dnia?...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl