Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
Box świąteczny z winem zielonogórskim
  • Box świąteczny z winem zielonogórskim
  • Box świąteczny z winem zielonogórskim

Box świąteczny z winem zielonogórskim

ZS22_06

ŚWIĄTECZNY ZESTAW PREZENTOWY Z WINEM ZIELONOGÓRSKIM, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )

Opakowanie
0,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Opis

Boxy świąteczne komponujemy również pod Państwa wytyczne, dopasowujemy je do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem.

BOX UPOMINKOWY ZAWIERA:

  • Wino zielonogórskie z winnicy Vae Soli- Monti czerwone, wytrawne 15% 0,75l
  • Czekolada o smaku szczepu winnego Zinfandel. Jest ozdobiona liofilizowanymi poziomkami i malinami, a w masie czekoladowej zatopione palone ziarna kakao oraz chili i pieprz mielone, wanilia Bourbon. 33g
  • Czekolada mleczna "Wesołych Świąt" z cytryną, truskawkami i imbirem 85g
  • Konfitury wiśniowe z brandy 200g
  • Dekoracje świąteczne
  • Drewniana skrzynka w kolorze naturalnym, lub eleganckie opakowanie kartonowe - kolor losowy ( bordo, niebieski, złoty ) - wypełnienie siankiem drzewnym w kolorze naturalnym

*Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład, Klient zostanie poinformowany o tym fakcie telefonicznie w celu akceptacji.

Szczegóły produktu
ZS22_06

Opis

Pojemność
0,75l
Moc
15%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: ZS22_19

Box świąteczny z szampanem

(0)
ŚWIĄTECZNY ZESTAW PREZENTOWY Z SZAMPANEM MOËT & CHANDON ICE IMPÉRIAL UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny