Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
OKOWITA I DESTYLAT

OKOWITA I DESTYLAT

Okowita to staropolskie określenie wysokoprocentowego napoju alkoholowego. Jest to produkt wytworzony z jednego rodzaju surowca na przykład: z owocu, soku lub zboża bez żadnych dodatków. Zakazane jest dodawanie czegokolwiek co może poprawić smak, zapach, wygląd w tym cukier. W przypadku okowity cały cukier, a co za tym idzie alkohol musi pochodzić tylko i wyłącznie z surowca. Natomiast destylat to napój spirytusowy do którego produkcji użyto wina owocowego takiego w którym minimum połowa alkoholu pochodzi z cukru zawartego w owocach.

Aktywne filtry

Indeks: OVI_009

OVII Okowita z wytłoków winogron 500ml

(0)
Okowita z wytłoków winogron to próba zmierzenia się legendarnym destylatem czyli Grappą. Medziany alembik ugościł surowiec pochodzący z jednej z pod zielonogórskich winnic odmian Pinot Noir, Pinot Blanc, Gewurztraminer oraz Zweigelt. 
Cena 149,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: OVI_939303

OVII cOVIIdówka bez pOVIIkłań

(0)
Edycja Limitowana OVII cOVIIdówka bez pOVIIkłań powstała w liczbie zaledwie 500 butelek. Mix truskawki, czereśni, jabłka, gruszki, czarnej porzeczki, aroni i śliwki, i to wszystko zamknięte w jednej butelce. Dla efektu świeżości i pogłębienia aromatu został dodany goździki i syrop z kwiatów czarnego bzu.
Cena 159,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: OVI_003

OVII Okowita z gruszek 500ml

(0)
Owocowy destylat z gruszek to klasyk, w którym lubują się koneserzy z całego świata. Jest to spowodowane nie tylko niepowtarzalnym smakiem samych owoców, ale przede wszystkim ich wyjątkowym składem oraz przyzwoleniem na przekazanie drożdżom drogocennych walorów w trakcie fermentacji. Okowita gruszkowa to też doskonała propozycja na rozpoczęcie przygody z...
Cena 159,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: OVI_001

OVII Okowita z jabłek 500ml

(0)
Okowita jabłkowa OVII jest efektem kilkunastodniowej maceracji całych owoców, a następnie ich dwukrotnej destylacji, w czasie której odrzuca się nawet połowę urobku jako frakcje zawierające metale ciężkie i nieprzyjemne nuty bimbrownicze. 
Cena 159,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: GR_01

GROCHOWICA OKOWITA WÓDKA 0,7L KARTONIK

(0)
Grochowica Polska to czysta okowita z grochu, która jest owocem synergii wielopokoleniowych doświadczeń gorzelników ze Starego Strącza oraz Wielkopolskiej Wytwórni Wódek – POLANIN ze Środy Wielkopolskiej.
Cena 209,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: OVI_03920

OVII cOVIIdówka

(0)
cOVIIdówka to gra słów łącząca zmorę ostatnich czasów, ukrytą pod nazwą COVID-19 i markę OVII, która pochodzi od francuskiego określenia eau-de-vie, co oznacza “woda życia”. 
Cena 85,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: OVI_83739

OVII Owocówka

(0)
Powstała ona z połączenia destylatów z: truskawki, czereśni, jabłek, gruszek, czarnej porzeczki, aronii i śliwki. Niesamowicie aromatyczna i bardzo delikatna.
Cena 87,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: OP_21326

Okowita Podole Wielkie Żyto 2021 700 ml 43%

(0)
Wódka Żytnia Podole Wielkie Ten produkt udowadnia, że wódka nie musi być nudna. To aromatyczna kombinacja dojrzałych owoców, biszkoptów i kardamonu uzupełniona smakiem słodkiego, prażonego ziarna i ciepłych przypraw wyczuwalnych na długo po opróżnieniu kieliszka.
Cena 189,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie