Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
DZBANKI
Kryształowe dzbanki do napojów

DZBANKI

Kryształowe naczynia nie są już tylko ozdobą kredensu albo idealnym prezentem dla babci. Kryształy wracają do łask i są doceniane przez coraz większe grono osób, które chcą, aby piękna zastawa była dopełnieniem ich przyjęcia lub dodawała stylu wystrojowi domu. Będą idealnym prezentem zarówno dla Pary Młodej, rodziców, dziadków, przyjaciół i innych osób, które doceniają picie alkoholu w eleganckim szkle.

Szkło kryształowe, nazywane inaczej ołowianym jest bardziej plastyczne niż jego zwykła wersja. Właśnie dlatego umożliwia wyrzeźbienie na swojej powierzchni bardzo precyzyjnych elementów, przez co wytwory z kryształu bardzo często pełnią funkcję dekoracyjną. Ma na to wpływ także współczynnik załamania światła, który sprawia, że szkło kryształowe błyszczy i mieni się uwydatniając niezwykłe walory wizualne trunku.

Kryształowy dzbanek to idealne naczynie do podania: wody, soku, lemoniady lub innych zimnych napojów. Przejrzyste i bezbarwne szkło kryształowe doskonale wyeksponuje barwę podanego napoju. Ponadczasowy design kryształów sprawi, że idealnie wpasują się one w każdą aranżację i dekorację uroczystości, czy też stołu.

Kryształowy dzbanek w zestawie ze szklankami to idealny prezent na imieniny czy urodziny. Obdarowana osoba z pewnością ucieszy się z eleganckiego prezentu, który uświetni aranżację każdego przyjęcia lub wystrój mieszkania. Wyroby kryształowe na każdym etapie produkcji są wytwarzane ręcznie, dlatego ich właściciel może mieć pewność, że są one niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Jak czyścić kryształowy dzbanek?

Kryształy czyści się w prosty sposób. Wystarczy zmieszać ciepłą wodę z odrobiną octu i za pomocą delikatnej ściereczki umyć mieszanką szkło. Ciepła woda usunie pozostałości płynów, a ocet zlikwiduje zacieki powstałe podczas mycia. Kryształy powinno myć się zaraz po użyciu, aby resztki napojów nie zaschły, bo wtedy będzie trudniej je wyczyścić, narażając przy tym szkło na porysowania.

Aktywne filtry