W związku z dużą liczbą zamówień, dostawy mogą być wydłużone do 5 dni roboczych.

Przepraszamy za niedogodności

By potwierdzić dokładny termin dostawy prosimy o kontakt salon@eluxo.pl

Kategorie

DZBANKI 

1 prod.

Kryształowe naczynia nie są już tylko ozdobą kredensu albo idealnym prezentem dla babci. Kryształy wracają do łask i są doceniane przez coraz większe grono osób, które chcą, aby piękna zastawa była dopełnieniem ich przyjęcia lub dodawała stylu wystrojowi domu. Będą idealnym prezentem zarówno dla Pary Młodej, rodziców, dziadków, przyjaciół i innych osób, które doceniają picie alkoholu w eleganckim szkle.

Szkło kryształowe, nazywane inaczej ołowianym jest bardziej plastyczne niż jego zwykła wersja. Właśnie dlatego umożliwia wyrzeźbienie na swojej powierzchni bardzo precyzyjnych elementów, przez co wytwory z kryształu bardzo często pełnią funkcję dekoracyjną. Ma na to wpływ także współczynnik załamania światła, który sprawia, że szkło kryształowe błyszczy i mieni się uwydatniając niezwykłe walory wizualne trunku.

Kryształowy dzbanek to idealne naczynie do podania: wody, soku, lemoniady lub innych zimnych napojów. Przejrzyste i bezbarwne szkło kryształowe doskonale wyeksponuje barwę podanego napoju. Ponadczasowy design kryształów sprawi, że idealnie wpasują się one w każdą aranżację i dekorację uroczystości, czy też stołu.

Kryształowy dzbanek w zestawie ze szklankami to idealny prezent na imieniny czy urodziny. Obdarowana osoba z pewnością ucieszy się z eleganckiego prezentu, który uświetni aranżację każdego przyjęcia lub wystrój mieszkania. Wyroby kryształowe na każdym etapie produkcji są wytwarzane ręcznie, dlatego ich właściciel może mieć pewność, że są one niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Jak czyścić kryształowy dzbanek?

Kryształy czyści się w prosty sposób. Wystarczy zmieszać ciepłą wodę z odrobiną octu i za pomocą delikatnej ściereczki umyć mieszanką szkło. Ciepła woda usunie pozostałości płynów, a ocet zlikwiduje zacieki powstałe podczas mycia. Kryształy powinno myć się zaraz po użyciu, aby resztki napojów nie zaschły, bo wtedy będzie trudniej je wyczyścić, narażając przy tym szkło na porysowania.

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
Realizacja: www.selljus.pl