Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery

Nowe produkty

Aktywne filtry

Dalmore Luminary No 1 2022 Edition

(0)
 Edycja Dalmore Luminary leżakuje  w amerykańskim białym dębie, a kończy w ręcznie wybranych beczkach po włoskim czerwonym winie Amarone i beczkach „Kintsugi” beczki te zostały stworzone specjalnie dla tej limitowanej edycji i wykonane ze szkockiego dębu Tay, japońskiego dębu Mizunara i amerykańskiego białego dębu.
Cena 3 499,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: SD_402

ARLETT Single Malt Mizunara

(0)
Arlett Single Malt Mizunara to francuska whisky słodowa, zrobiona z 50% destylatów dojrzewających w beczkach z amerykańskiego dębu i 50% dojrzewających w beczkach po Bourbonie przez 3 lata. Finiszowana w beczkach z japońskiego dębu Mizunara przez rok.
Cena 184,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: WR_200

Czorno Kurnwica 40% 0,7l

(0)
Czorno Kurnwica 40%. Wódka typu black. Zaskakujący i ciekawy smak, czarny kolor, który w tym przypadku oznacza wyrafinowany dobry styl. Intensywny, ziołowo-orzechowy smak. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie