Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
ZESTAWY CAŁOROCZNE 2023

ZESTAWY CAŁOROCZNE 2023

Prezenty powinny być wybierane w taki sposób, aby trafić w gust osoby, która ma być obdarowana. Częstym pomysłem w ostatnim czasie są podarki w formie spożywczej, ponieważ rzadko zdarza się tak, aby ktoś nie zachwycił się takim prezentem i go nie zużył. Dając komuś zestaw upominkowy, który można podarować o każdej porze roku, biorąc pod uwagę gust jubilata, możemy mieć pewność, że zostanie bardzo mile zaskoczony.

Jaka okazja jest dobra, aby podarować zestaw całoroczny?


Każda! To mogą być urodziny, imieniny, narodzenie dziecka, podziękowanie za współpracę i wiele, wiele innych. Darując komuś prezent w takiej formie, możecie być Państwo przekonani, że ktoś będzie z niego korzystał. W przypadku innych prezentów nie można mieć stuprocentowej pewności. Oferowane przez nas zestawy całoroczne składają się z wielu, łączących się ze sobą elementów, gdzie pierwsze skrzypce, przeważnie gra wysokiej jakości alkohol. Bo kto chce świętować ważne wydarzenie bez procentów? Rzadko zdarzają się takie sytuacje, kiedy podczas uroczystych dni, na stołach nie znajdziemy alkoholu. Oprócz niego mogą się tam znaleźć herbatki, czekoladki czy przepyszne dżemy. Oczywiście posiadamy również zestawy upominkowe bezalkoholowe!

Zestaw całoroczny – niezależnie od pory roku


Prezent alkoholowy zawsze jest dobrym prezentem, niezależnie od pory roku. Wino czerwone lub białe, a nawet szampana, można podarować zawsze i każdemu. Jego przyszły właściciel może otworzyć butelkę do odpowiedniego jedzenia i napawać się, jego podkreślającym smak potraw, winną nutą, lub może dołożyć ją do swojej kolekcji butelek z winem. A może coś typowo polskiego? Jeśli chcecie Państwo zakupić coś bardziej oryginalnego i związanego z naszym krajem, wówczas warto postawić na nasz rodzimy trunek, którym jest miód pitny lub nalewka. Kiedyś toasty wznoszono tylko miodem, który był droższy od wina! Był wytwarzany już w średniowieczu, a nazwa „miesiąc miodowy” wzięła się właśnie od tego trunku, ponieważ pary młode raczyły się nim podczas swojej
nocy poślubnej. Dla osób, które wolą mocniejsze alkohole, proponujemy whisky, wódkę lub szampana! Zestawów całorocznych upominkowych jest tu cała moc! Każdy z nich jest odpowiednio zabezpieczony i estetycznie udekorowany. Dodatkową opcją jest możliwość zamówienia skrzynki z grawerem, która z pewnością wywoła na twarzy solenizanta szeroki uśmiech! Jeśli mają Państwo swój pomysł na kompozycję takiego podarku, wystarczy wejść w nasz kreator i skomponować swój idealny zestaw https://eluxo.pl/giftbox/

Aktywne filtry

Indeks: ZC21_01

Box upominkowy z likierem pistacjowym

(0)
Całoroczny ZESTAW PREZENTOWY  Z LIKIEREM pistacjowym CANARI, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 126,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: ZC22_09

BOX UPOMINKOWY Z WÓDKĄ O SMAKU OGÓRKA

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY, W OZDOBNYM OPAKOWANIU Z WÓDKĄ O SMAKU OGÓRKA, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. Zestaw w skrzynce drewnianej lub eleganckim opakowaniu kartonowym - kolor losowy ( bordo, niebieski, złoty )
Cena 209,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: ZDC_G1

Zestaw Glenfiddich 18yo ze szklankami

(0)
Zestaw do celebracji, którego głównym składnikiem jest słynna whisky Glenfiddich 18 yo  Skrzynka drewniana zawiera : Glenfiddich 18 yo x1 ;  Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i przyprawami korzennymi x 2 ; Szklanki z logo Glenfiddich x 2 ; kamienie do whisky w woreczku aksamitnym 
Cena 579,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: ZDC_G2

Zestaw Glenfiddich Gran Reserva 21yo z kieliszkami

(0)
Zestaw do celebracji, którego głównym składnikiem jest słynna whisky Glenfiddich Gran Reserva 21 yo  Skrzynka drewniana zawiera : Glenfiddich 21 yo x1 ;  Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i skorką pomarańczową x 2 ; kieliszki z logo Glenfiddich x 2 ; bransoletki Glenfiddich x 2 ; kamienie do whisky w woreczku aksamitnym 
Cena 1 199,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: BC23_002

Box upominkowy z prosecco Novapalma

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY  Z PROSECCO NOVAPALMA, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 195,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: BC23_004

Box upominkowy z likierem canari

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY  Z LIKIEREM PISTACJOWYM CANARI, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 159,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: BC23_006

Box upominkowy z winem organicznym

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY Z BIAŁYM WINEM, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny