Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
SAMPLE WHISKY

SAMPLE WHISKY

Zaczynasz swoją przygodę z whisky? A może szukasz oryginalnego prezentu dla osoby, która lubi smakować przeróżnych nut tego wysublimowanego alkoholu? Jeśli uwielbiasz różnorodność i chcesz się tym dzielić z bliskimi, to zapraszamy Cię do skorzystania z naszej ekskluzywnej oferty Sample Eluxo, w której odnajdziesz ponad 20 zestawów, w których znajdują się cztery 50-mililitrowe buteleczki z różnymi rodzajami whisky, które opisane zostaną poniżej. Najpierw skupmy się na estetyce tych zestawów!

Sample Eluxo wyróżnia się pięknym, stonowanym opakowaniem, które jest zapieczętowane, więc kupując je, mamy pewność, że nikt przed nami, czy osobą, którą chcemy obdarować, nie otworzył tego zestawu. Po otwarciu paczuszki, w środku, oprócz efektownych buteleczek znajdziemy również pięknie opisaną, elegancką kartkę, na której znajduje się opis, każdej z dostarczonych do nas buteleczek. Każda z nich ma swój numer i tak też z łatwością będziemy wiedzieli, który opis pasuje, do której butelki. Oczywiście na każdej buteleczce znajduje się banderola!

Jakie whisky znajdziecie w naszych zestawach? Są to między innymi : 

1. Whisky powyżej 55% - jest to zdecydowanie trunek mocniejszy niż inne 40% - centowe whisky. Próbując ją, na początku poczujemy zdecydowane uderzenie
alkoholu, aby już po chwili poczuć walory tego trunku. W zestawie tym procenty wahają się pomiędzy 55,2% a 60,4%. Zestaw ten polecamy dla osób, które już
wcześniej rozpoczęły swoją przygodę z whisky!
2. Whisky 10-letnie, które jak nazwa wskazuje, leżało w beczkach przez 10 lat, aby podczas tego okresu nabrać odpowiedniego charakteru.
3. Whisky 12-letnie, które z kolei znajdowały się w beczkach przez 12 lat.
4. Whisky tworzone w beczkach po sherry, czyli leżakowane w beczce, w której najpierw znajdowało się słodkie hiszpańskie wiśniowe wino. Jest to więc idealna
whisky dla osób, które uwielbiają słodsze, owocowe nuty.
5. Whisky Diageo 2019 Special Release to jeden z droższych trunków, ponieważ seria ta została stworzona na bazie mniej spotykanych i starszych whisky. Jeśli więc chcecie podarować bardzo ekskluzywne whisky wytrawnemu koneserowi, to koniecznie pomyślcie nad tym zestawem!
6. Whisky z edycji Game of Thrones – kto oglądał, ten wie o czym mowa! Od razu można sobie skojarzyć, że zapewne whisky ta powiązana jest z popularnym serialem emitowanym na kanale HBO – Gra o tron! Będzie to idealny podarunek dla osoby, która nie dość, że uwielbia whisky, to jeszcze obejrzała wszystkie sezony tego serialu! Na naszej stronie prezentowane są dwa takie zestawy.
7. Whiskey irlandzka – idealny zestaw dla osób, które lubią „gładką” whisky. Produkowana jest w Irlandii i posiada lekki posmak cytrusów, orzechów, kwiatów czy suszonych owoców.
8. Whisky z regionu Highland – próbując tych trunków, przeniesiecie się w krainę, w której znajduje się największa liczba destylarni w regionie, a smak whisky jest lekki wytrawny, lub lekki słodki.
9. Whisky z regionu Campbeltown – pochodzi ze Szkocji z półwyspu Kintyre, który kiedyś nazywany był „światową stolicą whisky”.
10. Whisky z regionu Speyside – trunek ten jest najsłodszy ze szkockich maltów. Często można w nich wyczuć posmak sherry. Jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę ze szkocką malt, to spróbowanie tego whisky będzie dobrym początkiem.
11. Whisky z regionu Lowland – w tym regionie można znaleźć łagodne i lekkie smakowo trunki. Charakteryzują się bardzo jasną barwą i zbożowo-trawiastym, wytrawnym finiszem.
12. Whisky z regionu Campbeltown, Lowland, Highland oraz Speyside – mieszanka czterech whisky z różnych szkockich regionów. Z pewnością warto spróbować tego zestawu i poodkrywać nieco smaków pochodzących ze Szkocji.
13. Whisky finiszowane w różnych beczkach – w zestawie tym znajdziesz whisky z beczki po włoskim winie, unikatową whisky, która finiszuje w beczkach po whisky żytniej, whisky, która pół roku leżakowała w beczkach, w których wcześniej znajdował się syrop klonowy oraz whisky, która leżakowała w beczkach po karaibskim rumie. Ekskluzywna mieszanka wybuchowa!
14. Whisky z wyspy Islay – wyspa Islay nazywana jest mekką miłośników whisky. Obecnie znajduje się na niej 8 destylarni, a whisky leżakuje nad morzem, dzięki czemu jej posmak ma nutę soli morskiej, jodu i wodorostów.
15. Whisky z wysp: Skye, Arran, Mull, Orkney – prawdziwa mieszanka whisky ze szkockich wysp!
16. Whisky z różnych stron świata – w tym zestawie znajdziesz whisky pochodzącą z Indii, Francji, Londynu. Warto spróbować tego zestawu i udać się w prawdziwą ekskluzywną podróż smakową!
17. Whisky torfowa – może być zaskakująca dla osoby, która jej nigdy nie próbowała. Poczujemy tu charakterystyczny smak dymny, jak i wiele różnych innych aromatów.
18. Whisky ekstremalnie torfowa – każda osoba, która lubuje się w single maltach, powinna znać tę whisky. Zyskuje ona przy bliższym poznaniu. Jest bardzo charakterystyczna i wyrazista. Jeśli lubicie intensywne smaki, to z pewnością ta whisky przypadnie Wam do gustu!
19. Whisky japońska – jest to trunek bardzo różnorodny i bogaty w raczej łagodne smaki. Jako że Japończycy są uznawani za perfekcjonistów, to również ich whisky taka właśnie jest!
20. Whisky single grain – jest to trunek zbożowy, często wytwarzany z kukurydzy lub pszenicy, lub z nich obu. Jest to naprawdę wyjątkowa whisky, której trzeba spróbować!

Jak widać, zestawów, które prezentujemy, jest naprawdę wiele i wybór może wydawać się trudny. Jednak zawsze należy wziąć pod uwagę nasze doświadczenie z whisky, bądź doświadczenie osoby, która ma być przez nas obdarowana. Każdy z naszych zestawów został zaprojektowany w taki sposób, aby znalazły się w nim whisky zestawione tematycznie, jak już pewnie sami zauważyliście. Staraliśmy się również, aby niektóre zestawy łączyły w sobie whisky z tego samego regionu, whisky tej samej marki lub czterech innych.

Aktywne filtry

Indeks: EWS_01

Whisky powyżej 55% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 55%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_04

Whisky 12-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 12-letnie.
Cena 129,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_065

Whisky 18-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 18-letnie.
Cena 259,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_05

Whisky z beczki po Sherry - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky starzone w beczkach po Sherry.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_09

Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whiskey irlandzką. 
Cena 129,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_10

Whisky z regionu Highland - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Highland. 
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_12

Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Speyside. 
Cena 149,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_16

Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z wyspy Islay.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny