Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery

O Eluxo

Tworząc salon z ekskluzywnymi alkoholami ELUXO chcieliśmy powołać do życia jedyną w swoim rodzaju markę. Taką, której sami poszukiwaliśmy na polskim rynku. Dziś oferujemy Ci szeroki wybór ekskluzywnych alkoholi szanowanych i cenionych na całym świecie brandów, a także szereg upominków dla wielbicieli luksusu. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko pieczołowicie skomponowaną gamę wysokiej klasy alkoholu, ale także prezenty firmowe na każdą okazję oraz szkło kryształowe, dzięki którym degustacja wysokiej klasy trunków będzie jedynym w swoim rodzaju przeżyciem.

ELUXO

Salon Alkoholi Eluxo Salon Eluxo ul. Fabryczna 17F/3 65-410 Zielona Góra

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 9:00 - 19:00 Sobota 10:00 - 15:00

Obsługa Klienta

(status rezerwacji, dostępność produktu, dostawa, składanie rezerwacji) Agnieszka Świątek :
+48 535 975 227
+48 733 020 999 salon@eluxo.pl

Klient biznesowy

(wycena alkoholi oraz zestawów upominkowych) Oferty współpracy / Marketing i Reklama Ewelina Grzesińska biuro@eluxo.pl