Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
KAWIOR - ANTONIUS CAVIAR

KAWIOR - ANTONIUS CAVIAR

Antonius Caviar to polska marka najbardziej pożądanego na całym świecie delikatesu, jakim jest kawior. Proponujemy kawior najwyższej jakości, najprawdziwszy – pozyskiwany z jesiotra.

Koneserzy legendarnego delikatesu sięgając po Antonius Caviar mają stuprocentową pewność, że każde opakowanie zawiera kawior najwyższej jakości.
Jedną z naczelnych wartości, jakimi kierujemy się w codziennej pracy jest wyjątkowa dbałość o najmniejszy detal na każdym etapie hodowli, selekcji i produkcji kawioru, która przekłada się na powtarzalność wysokiej jakości produktu finalnego. Gwarancja wysokiej jakości jest dla nas priorytetem bo chcemy, by Antonius Caviar uwodził, satysfakcjonował smakoszy i stał się rozponawalną marką kawioru w Polsce i za granicą.

W trosce o jakość dostarczanego do Państwa produktu, kawior Antonius Caviar wysyłany jest w specjalnie zaprojektowanym styrobox’ie z icepack’ami (wkłady chłodzące). Dzięki temu wysyłany przez nas kawior zachowuje swoje właściwości. Paczki dostarczane są do Państwa firmą kurierską. Czas dostawy to 1 dzień od chwili wysyłki z przetwórni. Kawior wysyłany jest od poniedziałku do czwartku (za wyjątkiem świąt oraz dni poprzedzających święta).
Antonius Caviar oczywiście spełnia wszelkie wymogi Konwencji Waszyngtońskiej (CITES). W związku z tym każda z naszych puszek z kawiorem została opatrzona jednorazową etykietą. Dzięki niej możecie Państwo zidentyfikować gatunek, źródło, kraj pochodzenia, rok pozyskania, urzędowy numer zakładu przetwórczego oraz numer partii. Produkowany przez nas kawior jest kawiorem najwyższej jakości. Dlatego też jest on niepasteryzowany i nieowulowany, dzięki czemu nie traci swoich właściwości. Antonius Caviar jest pozyskiwany tradycyjną metodą stosowaną od wieków oraz przygotowywany przy użyciu minimalnej ilości soli (tzw. metodą „Malossol”).

Aktywne filtry

Indeks: AC_02

Oscietra Caviar 6* - czarny kawior z jesiotra rosyjskiego 30g

(0)
Perła naszej oferty. Legendarny przysmak arystokracji. Doceniany na całym świecie. Podawany w najbardziej reprezentacyjnych restauracjach i hotelach. Wspaniały, nasycony smak z nutą orzecha. Królewski rozmiar ziarna ikry (powyżej 3 mm), pozyskiwanej z najstarszych samic jesiotra rosyjskiego. 30g
Cena 315,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: AC_03

Oscietra Caviar 6* - czarny kawior z jesiotra rosyjskiego 50g

(0)
Perła naszej oferty. Legendarny przysmak arystokracji. Doceniany na całym świecie. Podawany w najbardziej reprezentacyjnych restauracjach i hotelach. Wspaniały, nasycony smak z nutą orzecha. Królewski rozmiar ziarna ikry (powyżej 3 mm), pozyskiwanej z najstarszych samic jesiotra rosyjskiego. 50g
Cena 515,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: AC_03

Oscietra Caviar 6* - czarny kawior z jesiotra rosyjskiego 125g

(0)
Perła naszej oferty. Legendarny przysmak arystokracji. Doceniany na całym świecie. Podawany w najbardziej reprezentacyjnych restauracjach i hotelach. Wspaniały, nasycony smak z nutą orzecha. Królewski rozmiar ziarna ikry (powyżej 3 mm), pozyskiwanej z najstarszych samic jesiotra rosyjskiego. 125g
Cena 1 269,00 zł
Więcej
Dostępny