W związku z dużą liczbą zamówień, dostawy mogą być wydłużone do 5 dni roboczych.

Przepraszamy za niedogodności

By potwierdzić dokładny termin dostawy prosimy o kontakt salon@eluxo.pl

Kategorie

KAWIOR - ANTONIUS CAVIAR  

20 prod.

Antonius Caviar to polska marka najbardziej pożądanego na całym świecie delikatesu, jakim jest kawior. Proponujemy kawior najwyższej jakości, najprawdziwszy – pozyskiwany z jesiotra.

Koneserzy legendarnego delikatesu sięgając po Antonius Caviar mają stuprocentową pewność, że każde opakowanie zawiera kawior najwyższej jakości.
Jedną z naczelnych wartości, jakimi kierujemy się w codziennej pracy jest wyjątkowa dbałość o najmniejszy detal na każdym etapie hodowli, selekcji i produkcji kawioru, która przekłada się na powtarzalność wysokiej jakości produktu finalnego. Gwarancja wysokiej jakości jest dla nas priorytetem bo chcemy, by Antonius Caviar uwodził, satysfakcjonował smakoszy i stał się rozponawalną marką kawioru w Polsce i za granicą.

W trosce o jakość dostarczanego do Państwa produktu, kawior Antonius Caviar wysyłany jest w specjalnie zaprojektowanym styrobox’ie z icepack’ami (wkłady chłodzące). Dzięki temu wysyłany przez nas kawior zachowuje swoje właściwości. Paczki dostarczane są do Państwa firmą kurierską. Czas dostawy to 1 dzień od chwili wysyłki z przetwórni. Kawior wysyłany jest od poniedziałku do czwartku (za wyjątkiem świąt oraz dni poprzedzających święta).
Antonius Caviar oczywiście spełnia wszelkie wymogi Konwencji Waszyngtońskiej (CITES). W związku z tym każda z naszych puszek z kawiorem została opatrzona jednorazową etykietą. Dzięki niej możecie Państwo zidentyfikować gatunek, źródło, kraj pochodzenia, rok pozyskania, urzędowy numer zakładu przetwórczego oraz numer partii. Produkowany przez nas kawior jest kawiorem najwyższej jakości. Dlatego też jest on niepasteryzowany i nieowulowany, dzięki czemu nie traci swoich właściwości. Antonius Caviar jest pozyskiwany tradycyjną metodą stosowaną od wieków oraz przygotowywany przy użyciu minimalnej ilości soli (tzw. metodą „Malossol”).

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
Realizacja: www.selljus.pl