Kategorie

KUFLE DO PIWA 

6 prod.

Piwo to w Polsce jeden z najbardziej popularnych alkoholi. Między innymi, z produkcji tego napoju jesteśmy znani w przemyśle alkoholowym na całym świecie. Nic więc dziwnego, że lubimy piwo i pijemy go dużo. Jednak w jaki sposób je pić, aby miało jeszcze lepszy smak? Kluczowy jest dobór szkła, w którym serwowany jest trunek. Właściwie dobrane sprawi, że każda degustacja będzie wyjątkowym przeżyciem.

Kryształowe kufle do piwa to świetne rozwiązanie dla wszystkich piwnych fanów. Szkło kryształowe jest wyjątkowym rodzajem szkła i ze względu na swoją plastyczność, przejrzystość oraz niezwykły blask często pełni funkcję dekoracyjną. Kryształy dodadzą klimatu każdemu przyjęciu czy spotkaniu z przyjaciółmi.

Kryształowe kufle do piwa – jakie wybrać?

  • Kufle to bardzo popularne szkło do serwowania piwa. Są solidne, grube i masywne, długo trzymają chłód, a ucho pozwala na chwycenie kufla bez konieczności ogrzewania trunku ciepłem swoich dłoni. Piwa w kuflach podawane są podczas niemieckich festiwali. Nikogo nie dziwi więc fakt, że w tym rodzaju szkła najczęściej serwuje się lagery, które swoje korzenie mają właśnie u naszych zachodnich sąsiadów. Jest to jeden z najbardziej popularnych rodzajów piwa, którego cechami charakterystycznymi są czysty smak oraz wysoki poziom nasycenia dwutlenkiem węgla. Kufel świetnie nadaje się także do piwa marcowego, jednak wtedy powinien on być trochę wyższy. Jest też odpowiedni do serwowania koźlaków, piw miodowych i grzańców, które powinny być podawane w pękatych kuflach, wykonanych z grubego szkła.
  • Drugi rodzaj szkła do serwowania piwa stanowią pokale. Delikatne i subtelne w budowie zadowolą damskie grono miłośniczek złocistego trunku. Dodatkowo, piękne dekoracje, wzory i zdobienia sprawią, że każda kobieta będzie zachwycona możliwością wyboru idealnego pokalu dla siebie. Dzięki kryształowej nóżce, degustacja piwa w pokalu jest jeszcze przyjemniejsza. Wszystko za sprawą tego, że nie trzymając szkła bezpośrednio w miejscu, w którym znajduje się napój nie ogrzewa się go ciepłem swoich dłoni. Kryształowe pokale są doskonałe do serwowania lekkich piw: lagerów, koźlaków, pilznerów i piw angielskich, a w niektórych przypadkach także koktajli.
  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
Realizacja: www.selljus.pl