Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml
  • Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

EWS_18

Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu.

Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.

129,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Zestaw ELUXO SAMPLE whisky z różnych stron świata:

1. Indie - Amrut 46%
2. Francja - YEUN ELEZ SINGLE MALT 46%
3. Polska - Wild Fields Sherry Cask Single Malt 46,5%
4. Japonia - Yoichi Single Malt 45%

Whisky to szykowny trunek znany na całym świecie. W różnych częściach świata jest produkowany w nieco inny sposób. Wybierz się w pełną doznać podróż i poznaj wyśmienite wyroby produkowane w różnych częściach globu.

  1. Indie – Amrut z hinduskiego oznacza ‘’napój bogów’’. Whisky produkowana wyłącznie z jęczmienia rosnącego u podnóża Himalajów. Stamtąd też czerpana jest woda do produkcji trunku. Amrut leżakuje w beczkach po Bourbonie. Przez wyższe indyjskie temperatury owa whisky dojrzewa dużo szybciej niż te w chłodnym szkockim klimacie. Piękny złoto-miodowy kolor trunku ma moc 46%. Aromat jest słodki, cytrusowy. Czuć również akcenty zapachu herbatników, mięty i dębu. Na początku odczuwalny smak jest cytrusowy, a dalej miesza się z wanilią, karmelem i ciastkami.
  2. Francja – Yeun Elez to torfowa, bretońska whisky, wydestylowana ze słodowanego, szkockiego jęczmienia, o poziomie zatorfowania 50 ppm. Nazwa Yeun Elez pochodzi od starego torfowiska znajdującego się w Monts d'Arrée -samym sercu Parku Przyrody Armorique, które jest także domem dla wielu bretońskich legend (takich jak ta o Tadic Coz przedstawionym na opakowaniu), w których bagno Yeun Elez było uważane za bramę do piekła. Barwa żółta ze złotymi refleksami. Piękny aromat, w którym znajdujemy nuty medyczne m.in. kamfory, goździków oraz nuty bananów, gotowanych brzoskwiń i ciasta. W smaku krągłe, z przyjemnymi nutami dymu i dodającymi świeżości akcentami cytrusów. Finisz jest długi i trwały, z dymnymi nutami, jodyny z pikantnym zakończeniem.
  3. Polska-Wild Fields Sherry Cask Single Malt Wheat Polish Whisky łączy w sobie bogate tradycje i wszystko, co się z nimi wiąże. Wild Fields Sherry Cask Single Grain Polish Whisky wytworzona jest w tradycyjny sposób. Nie jest filtrowana na zimno, dojrzewa 3 lata w dwóch 250 litrowych dębowych beczkach po hiszpańskim sherry, a głównym surowcem używanym przy produkcji jest tradycyjna odmiana polskiego żyta.
  4. Japonia - Yoichi single malt jest kompozycją whisky w różnym wieku, z których duża część dojrzewała w beczkach po sherry. Jest to whisky o delikatnie torfowym profilu, w której znakomicie zachowany jest balans pomiędzy aromatami dymnymi, owocowymi i kwiatowymi. W zapachu na początku łagodne torfowe i słone nuty, następnie kandyzowane owoce cytrusowe (cytryna, pomarańcza), lukrecja, przyprawy (gałka muszkatołowa, imbir) z akcentami kwiatów (goździk, irys). W smaku mocny torfowy dym, przyprawy, zioła, świeże owoce (melon, kiwi), orzechy, migdały i nuty czekoladowe. W długim, jedwabistym finiszu, dojrzałe owoce gruszki, mirabelka, jabłko, akcenty ziołowo-słodowe, nuty morskie i ziemiste. Whisky spełnia wszystkie kryteria „japońskiej whisky” określone przez Japan Spirits & Liqueur Makers Association.
     

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane whisky zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_18

Opis

Pojemność
4 x 50 ml
Moc
od 46% do 55,2%
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_19

Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_065

Whisky 18-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 18-letnie.
Cena 259,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_301

Whisky Blended - SAMPLE 4 x 50ML

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY BLENDED. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_16

Whisky z wyspy Islay - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z wyspy Islay.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_303

Whisky lekko torfowa - sample 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY LEKKO TORFOWĄ.
Cena 115,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_09

Whiskey Irlandzka - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whiskey irlandzką. 
Cena 129,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_21

Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
Cena 219,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_9482

FAUNA&FLORA CZ I - SAMPLE 4 X 50 ML - EDYCJA FESTIWALOWA

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZĄ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY Z DESTYLARNI LINKWOOD. EDYCJA LIMITOWANA ( 14 SZTUK ) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI...
Cena 149,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EWS_63432

FAUNA&FLORA CZ II - SAMPLE 4 X 50 ML - EDYCJA FESTIWALOWA

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZĄ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY Z DESTYLARNI INCHGOWER. EDYCJA LIMITOWANA ( 14 SZTUK ) WYDANA Z OKAZJI PIERWSZEJ EDYCJI LUBUSKIEGO FESTIWALU WHISKY I ALKOHOLI...
Cena 165,00 zł
Więcej
Niedostępny
Zobacz także

Indeks: TH_2

Amrut Single Malt 0,7l 46%

(0)
Amrut single malt produkowany w Indiach, tworzony jest z jęczmienia rosnącego u podnóża Himalajów, z tego samego miejsca czerpana jest krystalicznie czysta woda. Leżakowany w beczkach po Bourbonie, ze względu na ekstremalne temperatury na południu kraju odparowuje w postaci "Angel's share" ok. 15% rocznie.
Cena 229,00 zł
Więcej
Dostępny