Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Nowy
24 dni z Whisky - " Kalendarz Adwentowy "
  • 24 dni z Whisky - " Kalendarz Adwentowy "
  • 24 dni z Whisky - " Kalendarz Adwentowy "
  • 24 dni z Whisky - " Kalendarz Adwentowy "

24 dni z Whisky - zestaw sampli 20 ml

KA_02

 24 dni z Whisky to zestaw 24 buteleczek o pojemności 20 ml co czyni go rewelacyjnym prezentem zarówno dla doświadczonego degustatora, jak i dla osoby dopiero wchodzącej w świat degustacji.

339,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO Sampli – 24 Dni z Whisky

24 dni w whisky - kalendarz adwentowy ELUXO

Whisky już od wieków uchodzi za alkohol stworzony do degustacji i zadowalania tych najbardziej wyrafinowanych podniebień. Dlatego też wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z degustacją właśnie od takich trunków. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ponieważ whisky rzeczywiście potrafi cechować się ogromną różnorodnością smaków. Z tego względu liczni wielbiciele trunków uważają, że to właśnie whisky zapewnia najbardziej unikalne doznania sensoryczne w czasie degustacji.

ELUXO odpowiada więc na potrzeby takich osób i wprowadza do sprzedaży zestaw sampli -24 Dni z Whisky. Jego zaletą jest bardzo uniwersalny charakter, który wynika między innymi z popularności wspomnianych trunków. Taki zestaw może więc być rewelacyjnym prezentem zarówno dla doświadczonego degustatora whisky, jak i osoby dopiero wchodzącej w świat degustacji.

Zawartość zestawu to 24 buteleczki w indywidualnych przegródkach, a także lista z opisem poszczególnych trunków.

Unikalny zestaw degustacyjny w eleganckim opakowaniu

Naturalnie każdy amator degustacji będzie zainteresowany przede wszystkim zawartością opisanych zestawów. Jednak dobrze wiemy o tym, że nasze kalendarze adwentowe dla wielu osób mogą być idealnym pomysłem na prezent dla wielbiciela trunków. Dlatego zadbaliśmy o to, aby również z zewnątrz prezentowały się one bardzo elegancko.

Pomógł nam w tym stylowy design opakowań. Stonowane kompozycje czerni połączone ze złotymi wstawkami zapewniają bardzo przyjemny dla oka efekt wizualny. Dzięki temu całość wygląda naprawdę stylowo, co sprawia, że zestaw sampli ELUXO znakomicie sprawdzi się w roli prezentu.

Życzymy więc mnóstwa przyjemnych i odkrywczych doznań w czasie degustacji trunków, które znajdują się w opisanych zestawach. 

Wymiar opakowania 25 cm ( szerokość ) x 25 cm ( wysokość ) x 9 cm ( głębokość )

Do zestawu dołączone są również : 

  • Notes
  • Długopis
  • Wkładka z listą alkoholi 

LISTA WHISKY ZNAJDUJĄCA SIĘ W ZESTAWIE 

Szczegóły produktu
KA_02

Opis

Pojemność
24 x 20 ml
Moc
40%-55,8%
Inne
W zestawie : notes , długopis , wkładką z listą alkoholi
*kieliszek nie wchodzi w skład zestawu
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_19

Whisky torfowa - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky torfową.
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_29

Gin: różne oblicza - sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ GINU. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.TEN ZESTAW ZAWIERA GIN: AGED, LONDON DRY, OLD TOM, SMAKOWY SŁODKI.
Cena 95,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_23

Wódka smakowa słodka- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WÓDKĘ SMAKOWĄ SŁODKĄ.
Cena 99,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_3004

Whisky z beczki po rumie - SAMPLE 4 x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY STARZONE W BECZKACH PO RUMIE.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_21

Whisky japońska - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky japońską.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_065

Whisky 18-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 18-letnie.
Cena 259,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_01

Whisky powyżej 55% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 55%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_12

Whisky z regionu Speyside - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Speyside. 
Cena 149,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_301

Whisky Blended - SAMPLE 4 x 50ML

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY BLENDED. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_18

Whisky ze świata - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z różnych stron świata.
Cena 129,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie