Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Nowy
24 dni z Polską Wódką - "Kalendarz Adwentowy"
  • 24 dni z Polską Wódką - "Kalendarz Adwentowy"
  • 24 dni z Polską Wódką - "Kalendarz Adwentowy"
  • 24 dni z Polską Wódką - "Kalendarz Adwentowy"

24 dni z Polską Wódką - zestaw sampli 20 ml

KA_01

24 dni z Polską Wódką to zestaw 24 buteleczek o pojemności 20 ml co czyni go rewelacyjnym prezentem zarówno dla doświadczonego degustatora, jak i dla osoby dopiero wchodzącej w świat degustacji.

299,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestaw ELUXO Sample – 24 Dni z Polską Wódką

kalendarz adwentowy eluxo

24 Dni z Polską Wódką - nietrudno więc odgadnąć, jaki trunek gra w tym przypadku pierwsze skrzypce. Wybór ten nie był jednak przypadkowy, gdyż jako ELUXO od dawna promujemy walory polskiej wódki. Tradycja gorzelnictwa jest bowiem nad Wisłą szczególnie bogata. Długie dekady produkcji sprawiły, że Polacy stali się pionierami w tym segmencie alkoholi, a polska wódka jest doceniana na całym świecie. Dlatego zestaw 24 Dni z Polską Wódką może pokazać to bardziej szlachetne oblicze wódki, co zresztą jest naszym celem.

Każda przegródka tego zestawu skrywa w sobie niewielką buteleczkę degustacyjną o pojemności 20 ml. Łącznie w skład całego kalendarza wchodzą 24 buteleczki z wybranymi rodzajami polskiej wódki. Oczywiście do zestawu dołączona jest także rozpiska, która przedstawia informacje na temat poszczególnych trunków. Dzięki niej będzie można szybko odnotować, jakie dokładnie trunki najbardziej przypadły do gustu degustującym. To z kolei pozwoli na ich późniejsze odnalezienie oraz ewentualny zakup.

Unikalny zestaw degustacyjny w eleganckim opakowaniu

Naturalnie każdy amator degustacji będzie zainteresowany przede wszystkim zawartością opisanych zestawów. Jednak dobrze wiemy o tym, że nasze kalendarze adwentowe dla wielu osób mogą być idealnym pomysłem na prezent dla wielbiciela trunków. Dlatego zadbaliśmy o to, aby również z zewnątrz prezentowały się one bardzo elegancko.

Pomógł nam w tym stylowy design opakowań. Stonowane kompozycje czerni i bieli połączone ze złotymi wstawkami zapewniają bardzo przyjemny dla oka efekt wizualny. Dzięki temu całość wygląda naprawdę stylowo, co sprawia, że zestaw sampli ELUXO znakomicie sprawdzi się w roli prezentu.

Życzymy więc mnóstwa przyjemnych i odkrywczych doznań w czasie degustacji trunków, które znajdują się w opisanych zestawach. 

Wymiar opakowania 25 cm ( szerokość ) x 25 cm ( wysokość ) x 9 cm ( głębokość )

Do zestawu dołączone są również : 

  • Notes
  • Długopis
  • Wkładka z listą alkoholi 

LISTA ALKOHOLI W ZESTAWIE - KLIKNIJ

Szczegóły produktu
KA_01

Opis

Pojemność
24 x 20 ml
Moc
28% ; 38% ; 40% ; 50%
Inne
W zestawie : notes , długopis , wkładką z listą alkoholi
*kieliszek nie wchodzi w skład zestawu
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_55

Dictador Rum- sample 4x 50ml

(0)
Limitowana edycja ELUXO SAMPLE & DICTADOR COLOMBIAN AGED RUM. KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI RÓŻNE OBLICZA RUMU DICTADOR. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA TEGO WYJĄTKOWEGO ALKOHOLU.
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: ESM_01

METAXA PREMIUM - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj trunku. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera grecką brandy Metaxa, a w nim niezwykła perełka - Metaxa Angels’ Treasure.
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EWS_10

Whisky z regionu Highland - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky z regionu Highland. 
Cena 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_24

Wódka smakowa wytrawna- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WÓDKĘ SMAKOWĄ wytrawną.
Cena 99,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_301

Whisky Blended - SAMPLE 4 x 50ML

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WHISKY. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WHISKY BLENDED. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_28

Gin Smakowy- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ GINU. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.TEN ZESTAW ZAWIERA GIN SMAKOWY.
Cena 119,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_27

Polska ziemniaczana wódka- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA POLSKĄ ZIEMNIACZANĄ WÓDKĘ.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny