Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
CHATEAU BALESTARD LA TONNELLE 2017
  • CHATEAU BALESTARD LA TONNELLE 2017

CHATEAU BALESTARD LA TONNELLE

MP_7678

Winnica położona jest na szczycie wzgórza, na gliniasto-wapiennym płaskowyżu niemal u bram średniowiecznego miasta Saint-Emilion. Wino to pełna uroku kompozycja bazująca na odmianie Merlot, uzupełnionej pozostałymi szczepami typowymi dla regionu.

338,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Czarujący bukiet pełen owoców jagodowych, nut leśnych, kawy, czekolady i lukrecji. W ustach jest zadziwiająco przyjazne, kremowe i mocno owocowe, z miękką taniną.

Szczegóły produktu
MP_7678

Opis

Pojemność
0,75l
Region
Saint Emilion Prawa Strona
Kraj
Francja
Kolor
czerwone
Smak
wytrawne
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: MP_510

BARBEITO MADEIRA 3 YO SWEET

(0)
Słodka Madeira skomponowana z winogron odmiany Tinta Negra zbieranych z winnic Estreito de Camara de Lobos i Sao Vicente.  Po tradycyjnym dla tego trunku procesie estufagem, dojrzewa przez 3 lata w dębowych beczkach. Głęboka, złoto-brązowa szata. Wino pełne aromatów toffi, kawy, melasy, czekolady i powideł owocowych. Okrągłe i miękkie, z długim , słodkim...
Cena 69,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MP_585

ROYAL OPORTO COLHEITA 1976 PORTO

(0)
Colheita to znakomitej jakości Porto, z konkretnego zbioru / rocznika; dojrzewane przez minimum 7 (a w Real Companhia Velha zwykle 8) lat w dębowych beczkach. Produkowane tylko w najlepszych latach, ze starannie wyselekcjonowanych win.  Eleganckie i  aksamitne trunki, pełne dystyngowanych aromatów: suszonych owoców, orzechów i wanilii.
Cena 889,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MP_505

BARBEITO MADEIRA 20 YO MALVASIA

(0)
Wyjątkowa kompozycja najlepszych win ze szczepu Malvasia wybranych aby stworzyć specjalną Maderę z autorskiej kolekcji właściciela Barbeito – Ricardo. Wszystkie te wina dojrzewały w beczkach z dębu francuskiego przez minimum 20 lat, następnie zostały przez niego osobiście wypróbowane i zblendowane.
Cena 1 139,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MP_93839

Caparzo Brunello Di Montalcino

(0)
Wino o unikalnym stylu, który zawdzięcza swój charakter wyjątkowemu mikroklimatowi obszaru Montalcino. Skomponowane w 100% z odmiany Sangiovese i dojrzewa przez 3 lata w dużych beczkach ze slawońskiego i francuskiego dębu, następnie kolejny rok w butelce.
Cena 288,00 zł
Więcej
Dostępny