Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Karafka do wina kryształowe
  • Karafka do wina kryształowe

Karafka do wina kryształowe

HJ_03212

Karafka do wina wykonana z wysokiej jakości szkła kryształowego.

Oryginalna jako prezent lub ozdoba stołu.

365,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Wymiary:

pojemność 0,85 l

wysokość z korkiem 29,5 cm

Szczegóły produktu
HJ_03212
Komentarze (0)
Oceń
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: HJ_03066

Karafka kryształowa 1l - szlif młynek 2

(0)
Karafka o wysublimowanym kształcie z tradycyjnej kolekcji "młynek", jedyne szkło, które dzięki ręcznie zdobionym szlifom ozdobnym i silnemu połyskowi jest cenionym produktem na całym świecie. Dzięki ręcznej produkcji tworzy efektowne rozszczepienia światła, nadając produktom niepowtarzalny, niesamowity wygląd, czyniąc je tym samym idealnymi ozdobami dla...
Cena 399,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: HJ_ 02219

Karafka do wina 0,85 litra

(0)
Wykonanie karafki z wysokiej jakości crystalite. Najwyższej jakości szkło kryształowe (bezołowiowe). Ekskluzywna karafka w nowoczesnej formie, o krystalicznej barwie. Piękne szkło zachwyca ludzi na całym świecie i stanowi synonim prestiżu i dobrego gustu.
Cena 282,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: HJ_02104

Kryształowa karafka - stylowa

(0)
KARAFKA wykonana z wysokiej jakości crystalite. Najwyższej jakości szkło kryształowe (bezołowiowe). Cudowne szkło zachwyca ludzi na całym świecie i stanowi synonim prestiżu i dobrego gustu.
Cena 295,00 zł
Więcej
Dostępny