Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
Zestaw miniaturek młody ziemniak 6x0,05l
  • Zestaw miniaturek młody ziemniak 6x0,05l

Zestaw miniaturek młody ziemniak 6x0,05l

Ch_1

Prezentujemy unikatowy zestaw degustacyjny. Kolekcja sześciu miniaturek (50ml) młodego ziemniaka zamknięta w drewnianym etui.

0,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Opis

Młody Ziemniak 2013 - Surowiec potrzebny do produkcji „Młodego Ziemniaka” pochodzi z Podlasia, jednego z najczystszych ekologicznie regionów Europy. Do przygotowania jednej butelki alkoholu użyliśmy 50 młodych ziemniaków odmiany „Dukat” o 10% zawartości skrobi. „Młody Ziemniak” powstał w gorzelni Krzesk, słynącej z produkcji pierwszej i jedynej na świecie luksusowej wódki Chopin

Młody Ziemniak 2014 - to wyjątkowa wódka, która produkowana jest z ziemniaków odmiany "Denar" zebranych już w czerwcu. Do wytworzenia jednej butelki zużywa się około pięćdziesięciu młodych ziemniaków. Jednokrotna destylacja w pełni wydobywa ich smak i aromat, zaś warunki atmosferyczne indywidualnie kształtują charakter każdego rocznika.

Młody Ziemniak 2015 - produkowany jest w tej samej gorzelni, co Chopin Vodka, czyli gorzelni Krzesk. Charakterystyczne dla tej wódki jest to,że została wytworzona na bazie ziemniaków zbieranych w czerwcu, a nie tak jak zwykle przy wódka wytwarzanych z ziemniaków, pod koniec roku. Do wytworzenia jednej 500 mililitrowej butelki potrzebne jest 50 młodych ziemniaków " Dukat", które pochodzą z jednego z najczystszych regionów Europy, Podlasia.

Młody Ziemniak 2016 - odmiana ziemniaka Denar Wymagania glebowe, nie wymaga żyznej gleby. Wysoka odporność na choroby. Zapach: świeży, lekko drożdżowy z wyczuwalnymi owocami cytrusowymi. Smak: delikatnie słodkawy, z nutą gorzkiej czekolady i pieprzowym finiszem.

Młody Ziemniak 2017 - kultowa wódka z młodych ziemniaków, które nie trzeba nikomu przedstawiać. Wyprodukowano 6492 sztuk z ziemniaków odmiany Denar.

Młody Ziemniak Honorata 2017 - ziemniaki z certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego odmiany Honorata.

Szczegóły produktu
Ch_1

Opis

Pojemność
6x 0,05l
Moc
40%
Kraj
Polska
Komentarze (0)
Oceń