Kategorie

Ostatnio przeglądane

Zestaw miniaturek młody ziemniak 6x0,05l

Ch_1

MINI BUTELECZKI

Prezentujemy unikatowy zestaw degustacyjny. Kolekcja sześciu miniaturek (50ml) młodego ziemniaka zamknięta w drewnianym etui.

Więcej szczegółów

Cena:0,00 zł brutto

Produkt niedostępny na stanie

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Młody Ziemniak 2013 - Surowiec potrzebny do produkcji „Młodego Ziemniaka” pochodzi z Podlasia, jednego z najczystszych ekologicznie regionów Europy. Do przygotowania jednej butelki alkoholu użyliśmy 50 młodych ziemniaków odmiany „Dukat” o 10% zawartości skrobi. „Młody Ziemniak” powstał w gorzelni Krzesk, słynącej z produkcji pierwszej i jedynej na świecie luksusowej wódki Chopin

  Młody Ziemniak 2014 - to wyjątkowa wódka, która produkowana jest z ziemniaków odmiany "Denar" zebranych już w czerwcu. Do wytworzenia jednej butelki zużywa się około pięćdziesięciu młodych ziemniaków. Jednokrotna destylacja w pełni wydobywa ich smak i aromat, zaś warunki atmosferyczne indywidualnie kształtują charakter każdego rocznika.

  Młody Ziemniak 2015 - produkowany jest w tej samej gorzelni, co Chopin Vodka, czyli gorzelni Krzesk. Charakterystyczne dla tej wódki jest to,że została wytworzona na bazie ziemniaków zbieranych w czerwcu, a nie tak jak zwykle przy wódka wytwarzanych z ziemniaków, pod koniec roku. Do wytworzenia jednej 500 mililitrowej butelki potrzebne jest 50 młodych ziemniaków " Dukat", które pochodzą z jednego z najczystszych regionów Europy, Podlasia.

  Młody Ziemniak 2016 - odmiana ziemniaka Denar Wymagania glebowe, nie wymaga żyznej gleby. Wysoka odporność na choroby. Zapach: świeży, lekko drożdżowy z wyczuwalnymi owocami cytrusowymi. Smak: delikatnie słodkawy, z nutą gorzkiej czekolady i pieprzowym finiszem.

  Młody Ziemniak 2017 - kultowa wódka z młodych ziemniaków, które nie trzeba nikomu przedstawiać. Wyprodukowano 6492 sztuk z ziemniaków odmiany Denar.

  Młody Ziemniak Honorata 2017 - ziemniaki z certyfikowanego gospodarstwa ekologicznego odmiany Honorata.

  Dodatkowe informacje

  Pojemność6x 0,05l
  Moc40%
  KrajPolska

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Zestaw miniaturek młody ziemniak 6x0,05l

  Zestaw miniaturek młody ziemniak 6x0,05l

  Prezentujemy unikatowy zestaw degustacyjny. Kolekcja sześciu miniaturek (50ml) młodego ziemniaka zamknięta w drewnianym etui.

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl