Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Polanin Pilsner
  • Polanin Pilsner
  • Polanin Pilsner
  • Polanin Pilsner

Polanin Pilsner

BP_03

Polanin Pilsner – tradycyjny i wciąż cieszący się ogromną popularnością jasny pils, który zachwyca wyjątkowym aromatem. Połączenie chmielu Hallertauer Mittelfruh oraz starannie wyselekcjonowanych słodów pozwoliło uzyskać pożądaną goryczkę i głębię smaku.

7,50 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

piwo polanin pilsner

Szczegóły produktu
BP_03

Opis

Pojemność
0,33l
Moc
4,5%
Termin przydatności do spożycia
14 miesięcy
Ibu
30
Komentarze (0)
Oceń
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: BP_02

Polanin Ipa

(0)
Polanin IPA – to najbardziej nachmielona pozycja w naszej ofercie. Głęboki i wyrazisty smak to zasługa użycia głównie amerykańskich chmieli. Połączenie czterech odmian chmielu pozwoliło uzyskać charakterystyczną goryczkę, a całość wzbogaca przyjemny owocowo-cytrusowy aromat. 
Cena 8,50 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: POL_001

Polanin Premum Set

(0)
Cztery piwa i pokal, a to wszystko w eleganckim zestawie! Pierwszoplanową rolę odgrywają więc cztery butelki piwa Polanin. Dzięki temu mają Państwo możliwość skosztowania każdego rodzaju piwa z asortymentu browaru Polanin. Oprócz tego w naszych zestawach znajduje się tradycyjny pokal, czyli naczynie stworzone z myślą o podawaniu piwa. W tej chwili...
Cena 65,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: POL_001A

Zestaw piw Polanin z kuflem

(0)
Cztery piwa i pokal, a to wszystko w eleganckim zestawie! Pierwszoplanową rolę odgrywają więc cztery butelki piwa Polanin. Dzięki temu mają Państwo możliwość skosztowania każdego rodzaju piwa z asortymentu browaru Polanin. Oprócz tego w naszych zestawach znajduje się tradycyjny pokal, czyli naczynie stworzone z myślą o podawaniu piwa. 
Cena 75,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PO_0039

Polanin Yuzu APA

(0)
Polanin Yuzu APA – bezalkoholowa (<0,5%) wyjątkowa propozycja od Browaru Polanin. Amerykańskie chmiele wraz z ekscytującą mieszanką herbat Earl Grey oraz Senchy Kaktusowej z dużą dozą japońskiego Yuzu orzeźwi każdego!
Cena 9,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: BP_04

Polanin Pszeniczne

(0)
Polanin Pszeniczne – niepowtarzalny aromat zbóż sprawi, że przeniesiesz się na polskie pola pszenicy, a każdy łyk zachwyci delikatnymi nutami bananów i goździków, które subtelnie łączą się z delikatną goryczką tworząc idealnieodświeżającą kombinację.
Cena 8,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: BP_01

Polanin Lager

(0)
Polanin Lager – klasyczne jasne pełne, ale wciąż nietuzinkowe piwo, które zaskoczy wyjątkowym i naturalnym smakiem. Polanin Lager bazuje na polskich odmianach chmieli, gdzie superaromatyczna właściwość chmielu Lubelskiego łączy się z goryczką Marynki tworząc zbalansowany smak. polanin po
Cena 7,50 zł
Więcej
Dostępny