Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
WHISKY EVADE French Single Malt 40% 0,7L
  • WHISKY EVADE French Single Malt 40% 0,7L

WHISKY EVADE French Single Malt 40% 0,7L

SD_8563

Evade French Single Malt Whisky jest podwójnie destylowana w alembikach Charentais.

196,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Na całym świecie Francja jest krajem znanym nie tylko z produkcji jednych z najlepszych win, ale także z ułożenia całego know-how związanego z produkcją win i napojów spirytusowych. Zaznaczyli oni kilka kluczowych elementów dla powstania alkoholi, takie jak: uprawa ziemi, bednarstwo, fermentacja, destylacja, dojrzewanie, mieszanie… Kompletne doświadczenie i przygotowanie, dzięki któremu Francja może wytwarzać produkty najwyższej jakości, od ziemi do butelki. Francja słynąca z produkcji rodzimych alkoholi takich jak cognac, armagnac i calvados powraca do początków destylacji by tworzyć whisky. Evade French Single Malt Whisky jest podwójnie destylowana w alembikach Charentais. Whisky leżakuje od 3 do 5 lat w różnych typach beczek, zarówno starych, wcześniej wykorzystywanych do leżakowania innych alkoholi jak i nowych. Używamy beczek z dębu francuskiego gdzie whisky leżakuje 36 miesięcy, nowych beczek z dębu amerykańskiego, beczek po koniaku użyte tylko raz i beczek po czerwonych winach burgundzkich. Jej kolor jest naturalny bez żadnych dodatków barwiących. Nie jest również filtrowana na zimno.

Szczegóły produktu
SD_8563

Opis

Pojemność
0.7L
Moc
40%
Kraj
FRANCJA
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: Phud _2

Jack Daniels Single Barrel Rye 45%

(0)
Jack Daniel's Single Barrel Rye o mocy 45 %, destylowany jest z zacieru o zawartości 70% żyta, 18% kukurydzy i 12% słodu jęczmiennego. Poddawany jest procesowi charcoal mellowing, który polega na filtracji destylatu przez kolumnę z węglem drzewnym z klonu, który jest produkowany na terenie destylarni. 
Cena 330,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: CW_512

Highland Queen 40% 0,7l

(0)
Highland Queen jest to delikatna whisky o charakterystycznym zapachu ananasa z dodatkiem przypraw korzennych i imbiru.Wykończenie z wyraźnym akcentem orzechów włoskich.
Cena 79,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: DW_39934

Dalmore Aged 25 YO Single Malt Scotch Whisky

(0)
Ekskluzywny trunek wyjątkowych koneserów i osób pragnących zakosztować markowej i doskonale dopracowanej whisky. Alkohol stanowi wspaniałe uzupełnienie Principal Collection Dalmore z października 2013 roku. To wyrób, który powinien znaleźć się w kolekcji osób ceniących sobie whisky, pochodzące z destylarni zlokalizowanej na północy Highland. 
Cena 7 156,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: CI_001

Glengarry Blended Whisky

(0)
Starzona w najlepszych dębowych beczkach. Unikalny blend zbóż i słodu daje w efekcie nadzwyczaj delikatną whisky. W końcówce wyczuwalne nuty torfu. W ustach przepełniona owocami cytrusowymi i toffi.
Cena 75,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: CD_9294

Wild Turkey Kentucky Straight Bourbon 40,50%

(0)
Bourbon wytwarzany według tradycyjnych metod produkcji, które pozwalają mu nabrać właściwego charakteru i szlachetnej bursztynowej barwy. Charakteryzuje się słodkimi nutami wanilii oraz gruszki, z przyjemnymi akcentami przypraw.
Cena 109,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MH_090

Ardbeg Auriverdes 0,7l 49,9%

(0)
Ardbeg Auriverdes to whisky, której nazwa pochodzi od dwóch słów, auri- złoty, czyli kolor whisky i verde-zielony, czyli kolor butelki. Nazwa ta jest używana także, jako pseudonim narodowej reprezentacji Brazylii.
Cena 923,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: MP_377

Miyagikyo LIMITED EDITION Nikka

(0)
Miyagikyo LIMITED EDITION Nikka, to ekskluzywny trunek, który upamiętnia 50 rocznicę Miyagikyo. To edycja limitowana stworzona z alkoholi z dwóch gorzelni słodowych w Japonii. Ten rodzaj whisky jest wersją reglamentowaną, w której pojawia się tylko 700 butelek. Jest to zestawienie najlepszej whisky z pięciu dekad, produkowanych od lat sześćdziesiątych...
Cena 18 826,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: MP_W314

ARMORIK DERVENN

(0)
Jedna z najnowszych odsłon destylarni Armorik. Dervenn to w bretońskim dialekcie „dąb” i ta whisky dojrzewała 5 lata w beczkach właśnie z dębu bretońskiego.
Cena 325,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: IF_3034

Jack Daniel's Legacy Ed.3 43% 0,7l

(0)
Jack Daniel's Legacy Ed.3 to trzecia limitowana wersja kultowej Tennessee whiskey, która ukazała się we wrześniu 2020 roku. Etykieta tej butelki nawiązuje do czasów prohibicji w USA, która miała miejsce w latach 1920-1933. Jest to edycja o  mocy 43% która ma niewielką ilość żyta w składzie w tej serii postawiono na kukurydzę .
Cena 192,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: H_02

Mickey Finn Apple Infused Whiskey Liquor

(0)
Mickey Finn Apple Infused Whiskey Liquor to likier jabłkowy charakteryzujący się najwyższą jakością, wytwarzany jest z amerykańskiej i irlandzkiej whiskey. Alkohol ten ma moc 35%, która jest efektem połączenia whisky z beczki o mocy 64% i z beczki o mocy 67,9%.
Cena 99,00 zł
Więcej
Dostępny
Zobacz także