Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
Winnica Żelazny-  Żelazna Dama 2019
  • Winnica Żelazny-  Żelazna Dama 2019

Winnica Żelazny- Żelazna Dama 2020

Wino różowe, półwytrawne. Tak smakuje lato! Owocowe nuty truskawek i poziomek. Lekki cukier resztkowy nadaje krągłości i harmonizuje z kwasowością.

89,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Szczegóły produktu

Opis

Pojemność
0,75l
Moc
11%
Region
Lubuskie
Kraj
Polska
Kolor
Różowe
Smak
Półwytrawne
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: LU_8

Winnica Trojan- Solaris 2023

(0)
Wino białe, słodkie, o złocisto-słomkowej barwie. Aromaty miodowo - owocowe – melon, gruszka. Usta słodkie, ale z wyraźnie zarysowaną kwasowością. Wyczuwalne owoce melona, gruszki i cytrusy. Finisz delikatnie podbity nutą białego pieprzu.
Cena 69,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: LU_51

Winnica Trojan - Monarch 2022

(0)
Czerwone wino wytrawne powstałe ze szczepu Monarch.Intensywna barwa w kolorze bardzo dojrzałych malin. Aromaty owoców leśnych i delikatna nuta śliwki. W smaku dużo owoców pestkowych - czereśnia, wiśnia, śliwka. Bardzo łagodne taniny i zbalansowana kwasowość. Dość krótki finisz. Wino można serwować zarówno w temperaturze 16-18 stopni jak i lekko schłodzone.
Cena 65,00 zł
Więcej
Dostępny