Kategorie

Ostatnio przeglądane

Degustacja online - WHISKY JAPOŃSKA - termin 23 czerwca godz. 19:00

DO_03

Główna

DEGUSTACJE PROWADZI BRAND AMBASSADOR Mariusz Masiak

ZAKUP DEGUSTACJI TO ZAKUP ZESTAWU SAMPLI 50 ML :

- NIKKA PURE MALT TAKETSURU NON AGE 43%
- NIKKA COFFEY GRAIN 45%
- NIKKA FROM THE BARREL 51,4% 
- MIYAGIKYO SINGLE MALT 45%

DEGUSTACJĘ MOŻNA KUPIĆ RÓWNIEŻ JAKO UPOMINEK DLA WYBRANEJ OSOBY.

Więcej szczegółów

Cena:139,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Szlachetne trunki można odkrywać w pojedynkę lub w grupie. Choć każdy ma własne preferencje, trzeba przyznać, że grupowe degustacje alkoholi cieszą się w ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem. W takich spotkaniach uczestniczy ekspert, czyli osoba mająca szczególnie dużą wiedzę na temat danego alkoholu. Dzięki temu wszyscy uczestnicy mogą nie tylko skosztować nowego trunku, ale także poszerzyć swoją wiedzę. Niestety, obecna sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia organizację degustacji w tradycyjnej formule. Dlatego ELUXO wychodzi naprzeciw obecnym realiom i proponuje Państwu udział w degustacji online.

  Czym jest degustacja online?


  Innowacyjna formuła degustacji przez internet pozwala wszystkim miłośnikom trunków na bezpieczne uczestnictwo w spotkaniach. W tym przypadku tradycyjną degustację we wskazanym miejscu zastępuje wspólna konferencja online. Podczas jej trwania ekspert omawia z uczestnikami walory i specyfikę wybranego trunku, a następnie wszyscy przechodzą do degustacji.
  Podstawową zaletą takiego rozwiązania jest gwarancja bezpieczeństwa. Każdy uczestnik w czasie degustacji przebywa we własnym mieszkaniu. Nic zatem dziwnego, że dla wielu osób jest to bezpieczniejsze, a przy tym bardziej komfortowe rozwiązanie niż spotkania stacjonarne. Co istotne, degustacja online praktycznie w niczym nie ustępuje zwykłym spotkaniom. Koniec końców smakowanie trunków jest doznaniem bardzo indywidualnym. Uczestnicy muszą sami ocenić walory oraz smak poszczególnych napitków. Rola eksperta ogranicza się wówczas do zwrócenia uwagi na kilka aspektów sensorycznych oraz moderowania dyskusji dotyczącej trunku. To wszystko można więc z powodzeniem robić przez internet. Dlatego większość pasjonatów degustacji na pewno skorzysta na takich spotkaniach.

  Jak przebiega degustacja online w ELUXO?


  Firma ELUXO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników degustacji. Dokładamy wszelkich starań, aby takie wydarzenie było dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Z tego powodu dla naszych uczestników przygotowaliśmy kilka niespodzianek.
  Aby wziąć udział w takim wydarzeniu, należy zamówić zestaw sampli danego alkoholu.
  Jest to bardzo praktyczny zakup, gdyż w każdym zestawie znajdują się aż 4 rodzaje wybranej grupy alkoholi, każda buteleczka o pojemności 50 ml. Tym samym uczestnicy takiej degustacji będą mogli poznać dany alkohol w różnych obliczach.
  Następnie przechodzimy do samego wydarzenia. Zawsze prosimy naszych klientów o przekazanie nam adresu e-mail. Jest to konieczne, ponieważ w ten sposób wysyłamy zaproszenia do udziału w organizowanej degustacji. Gdy termin będzie się zbliżać, wszyscy otrzymają maila wraz z podaną datą oraz godziną spotkania. Degustacja konsumencka online odbywa się poprzez aplikację ZOOM.
  Toteż wszyscy zaproszeni powinni zalogować się na platformę o wskazanej porze, żeby wziąć udział w spotkaniu. W czasie degustacji można dzielić się własnymi refleksjami oraz zadawać pytania ekspertowi. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania przypadną do gustu wszystkim miłośnikom trunków.

  Prowadzący : BRAND AMBASADOR - Mariusz Masiak , godzina 19:00 23.06 ( czwartek ) 

  Mariusz Masiak

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Degustacja online - WHISKY JAPOŃSKA - termin 23 czerwca godz. 19:00

  Degustacja online - WHISKY JAPOŃSKA - termin 23 czerwca godz. 19:00

  DEGUSTACJE PROWADZI BRAND AMBASSADOR Mariusz Masiak

  ZAKUP DEGUSTACJI TO ZAKUP ZESTAWU SAMPLI 50 ML :

  - NIKKA PURE MALT TAKETSURU NON AGE 43%
  - NIKKA COFFEY...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl