Kategorie

Ostatnio przeglądane

Zestaw Glenfiddich 18yo ze szklankami

ZDC_G1

ZESTAWY CAŁOROCZNE 2023

Zestaw do celebracji, którego głównym składnikiem jest słynna whisky Glenfiddich 18 yo 

Skrzynka drewniana zawiera : Glenfiddich 18 yo x1 ;  Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i przyprawami korzennymi x 2 ; Szklanki z logo Glenfiddich x 2 ; kamienie do whisky w woreczku aksamitnym 

Więcej szczegółów

Cena:579,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Zestawy do celebracji whisky Glenfiddich 18 yo 

  W naszym codziennym życiu nie powinno brakować okazji do świętowania. Takie chwile są niezwykle istotne, albowiem pozwalają nam na rozkoszowanie się odniesionym sukcesem lub innym ważnym wydarzeniem. Oczywiście każdy może mieć swój własny styl świętowania. Miłośnicy degustacji na pewno będą chcieli uczcić taki moment z kieliszkiem ulubionego trunku.

  Dlatego ELUXO przygotowało ciekawą ofertę dla wszystkich osób planujących świętowanie dowolnej okoliczności. W naszym asortymencie pojawiły się wyjątkowe zestawy do celebracji, których głównym składnikiem jest słynna whisky Glenfiddich 18yo. 

  Glenfiddich to najlepiej sprzedająca się i najczęściej nagradzana szkocka whisky słodowa na świecie. 18-letnia whisky łączy w sobie akcenty owocowej słodyczy, wywodzącej się z beczek po hiszpańskiej sherry Oloroso z charakterystyczną nutą smakową, którą daje leżakowanie w tradycyjnych beczkach z amerykańskiego dębu.

  Pełen zestaw celebracyjny!

  Butelka  whisky Glenfiddich 18 yo o pojemności 700 ml to serce opisywanego zestawu. Kolejnymi elementami zestawu celebracyjnego są 2 szklanki. Oczywiście ich design nawiązuje do stylistyki typowej dla marki Glenfiddich. Wszystko po to, aby zachować spójność koncepcji sensorycznej.

  Nie mogliśmy również zapomnieć o nieco bardziej prozaicznych, choć potrzebnych dodatkach. Zestaw celebracyjny Eluxo dopełniają więc następujące słodkości:

  • Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i przyprawami korzennymi x 2

  Dbałość o estetykę i każdy detal

  Sama zawartość zestawu celebracyjnego ma kluczowe znaczenie. Nie można jednak lekceważyć wszelkich detali związanych ze świętowaniem danego momentu. Aby zadbać o podniosłą atmosferę podczas celebracji, nasze zestawy są sprzedawane w stylowych drewnianych skrzyniach. Ich elegancki wygląd sprawi, że moment otwarcia zestawu nabierze specjalnego wydźwięku.

  szklanka Glenfiddich

  NOTA DEGUSTACYJNA Glenfiddich 18 yo:

  Nos: niezwykle bogaty z nutą dojrzałych owoców, pieczonego jabłka i starego dębu.

  Smak: bogaty smak suszonych owoców, daktyli i skórki pomarańczy, z elegancką nutą dębiny.

  Finisz: rozgrzewający i wyraźny.

  Przez 20 lat William Grant marzył o stworzeniu whisky, o której będą mówić, że to „najlepsza whisky w dolinie”.
  Dzięki pomocy całej rodziny jego wizja nabrała w końcu realnych kształtów. Latem 1886r. z pomocą siedmiu synów i dwóch córek William przystąpił do realizacji projektu, który był jego życiową ambicją. Pracując ramię w ramię, kamień po kamieniu, wznosili mury destylarni.

  Zaledwie po roku pracy gorzelnia była gotowa, a William nazwał ją Glenfiddich, co w języku gaelickim oznacza „Dolinę Jeleni”..
  Glenfiddich jest jedną z nielicznych gorzelni single malt ,które pozostają w całości własnością rodziny, a jej produkt jest najczęściej nagradzaną na świecie szkocką whisky single malt i wyrazem przekazywanego z pokolenia na pokolenie innowacyjnego podejścia naszego założyciela.

  glenfiddoch 18 yo nota degustacyjna

  Dodatkowe informacje

  PojemnośćGlenfiddich 18 yo 700 ml
  Moc40%
  Inne szklanki z logo Glenfiddich x2 ; Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i przyprawami korzennymi x 2 ; kamienie do whisky w woreczku aksamitnym

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Zestaw Glenfiddich 18yo ze szklankami

  Zestaw Glenfiddich 18yo ze szklankami

  Zestaw do celebracji, którego głównym składnikiem jest słynna whisky Glenfiddich 18 yo 

  Skrzynka drewniana zawiera : Glenfiddich 18 yo x1 ;  Czekolada gorzka z...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl