Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Zestaw do celebracji Glenfiddich 18yo
  • Zestaw do celebracji Glenfiddich 18yo

Zestaw Glenfiddich 18yo ze szklankami

ZDC_G1

Zestaw do celebracji, którego głównym składnikiem jest słynna whisky Glenfiddich 18 yo 

Skrzynka drewniana zawiera : Glenfiddich 18 yo x1 ;  Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i przyprawami korzennymi x 2 ; Szklanki z logo Glenfiddich x 2 ; kamienie do whisky w woreczku aksamitnym 

579,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Zestawy do celebracji whisky Glenfiddich 18 yo 

W naszym codziennym życiu nie powinno brakować okazji do świętowania. Takie chwile są niezwykle istotne, albowiem pozwalają nam na rozkoszowanie się odniesionym sukcesem lub innym ważnym wydarzeniem. Oczywiście każdy może mieć swój własny styl świętowania. Miłośnicy degustacji na pewno będą chcieli uczcić taki moment z kieliszkiem ulubionego trunku.

Dlatego ELUXO przygotowało ciekawą ofertę dla wszystkich osób planujących świętowanie dowolnej okoliczności. W naszym asortymencie pojawiły się wyjątkowe zestawy do celebracji, których głównym składnikiem jest słynna whisky Glenfiddich 18yo. 

Glenfiddich to najlepiej sprzedająca się i najczęściej nagradzana szkocka whisky słodowa na świecie. 18-letnia whisky łączy w sobie akcenty owocowej słodyczy, wywodzącej się z beczek po hiszpańskiej sherry Oloroso z charakterystyczną nutą smakową, którą daje leżakowanie w tradycyjnych beczkach z amerykańskiego dębu.

Pełen zestaw celebracyjny!

Butelka  whisky Glenfiddich 18 yo o pojemności 700 ml to serce opisywanego zestawu. Kolejnymi elementami zestawu celebracyjnego są 2 szklanki. Oczywiście ich design nawiązuje do stylistyki typowej dla marki Glenfiddich. Wszystko po to, aby zachować spójność koncepcji sensorycznej.

Nie mogliśmy również zapomnieć o nieco bardziej prozaicznych, choć potrzebnych dodatkach. Zestaw celebracyjny Eluxo dopełniają więc następujące słodkości:

  • Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i przyprawami korzennymi x 2

Dbałość o estetykę i każdy detal

Sama zawartość zestawu celebracyjnego ma kluczowe znaczenie. Nie można jednak lekceważyć wszelkich detali związanych ze świętowaniem danego momentu. Aby zadbać o podniosłą atmosferę podczas celebracji, nasze zestawy są sprzedawane w stylowych drewnianych skrzyniach. Ich elegancki wygląd sprawi, że moment otwarcia zestawu nabierze specjalnego wydźwięku.

szklanka Glenfiddich

NOTA DEGUSTACYJNA Glenfiddich 18 yo:

Nos: niezwykle bogaty z nutą dojrzałych owoców, pieczonego jabłka i starego dębu.

Smak: bogaty smak suszonych owoców, daktyli i skórki pomarańczy, z elegancką nutą dębiny.

Finisz: rozgrzewający i wyraźny.

Przez 20 lat William Grant marzył o stworzeniu whisky, o której będą mówić, że to „najlepsza whisky w dolinie”.
Dzięki pomocy całej rodziny jego wizja nabrała w końcu realnych kształtów. Latem 1886r. z pomocą siedmiu synów i dwóch córek William przystąpił do realizacji projektu, który był jego życiową ambicją. Pracując ramię w ramię, kamień po kamieniu, wznosili mury destylarni.

Zaledwie po roku pracy gorzelnia była gotowa, a William nazwał ją Glenfiddich, co w języku gaelickim oznacza „Dolinę Jeleni”..
Glenfiddich jest jedną z nielicznych gorzelni single malt ,które pozostają w całości własnością rodziny, a jej produkt jest najczęściej nagradzaną na świecie szkocką whisky single malt i wyrazem przekazywanego z pokolenia na pokolenie innowacyjnego podejścia naszego założyciela.

glenfiddoch 18 yo nota degustacyjna

Szczegóły produktu
ZDC_G1

Opis

Pojemność
Glenfiddich 18 yo 700 ml
Moc
40%
Inne
szklanki z logo Glenfiddich x2 ; Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i przyprawami korzennymi x 2 ; kamienie do whisky w woreczku aksamitnym
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: BC23_005

Box upominkowy z whisky

(0)
CAŁOROCZNY BOX PREZENTOWY, W DREWNIANEJ SKRZYNCE Z WHISKY ANTIQUARY, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: ZDC_G2

Zestaw Glenfiddich Gran Reserva 21yo z kieliszkami

(0)
Zestaw do celebracji, którego głównym składnikiem jest słynna whisky Glenfiddich Gran Reserva 21 yo  Skrzynka drewniana zawiera : Glenfiddich 21 yo x1 ;  Czekolada gorzka z karmelizowaną esencją herbaty czarnej i skorką pomarańczową x 2 ; kieliszki z logo Glenfiddich x 2 ; bransoletki Glenfiddich x 2 ; kamienie do whisky w woreczku aksamitnym 
Cena 1 199,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: BC23_004

Box upominkowy z likierem canari

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY  Z LIKIEREM PISTACJOWYM CANARI, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 159,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: ZC22_09

BOX UPOMINKOWY Z WÓDKĄ O SMAKU OGÓRKA

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY, W OZDOBNYM OPAKOWANIU Z WÓDKĄ O SMAKU OGÓRKA, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. Zestaw w skrzynce drewnianej lub eleganckim opakowaniu kartonowym - kolor losowy ( bordo, niebieski, złoty )
Cena 209,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: BC23_002

Box upominkowy z prosecco Novapalma

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY  Z PROSECCO NOVAPALMA, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 195,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: ZC22_06

Box UPOMINKOWY PIWOSZA

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY Z PIWAMI POLANIN, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. Zestaw w skrzynce drewnianej lub eleganckim opakowaniu kartonowym - kolor losowy ( bordo, niebieski, złoty )
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: BC23_006

Box upominkowy z winem organicznym

(0)
CAŁOROCZNY ZESTAW PREZENTOWY Z BIAŁYM WINEM, UZUPEŁNIONY DELIKATESOWYMI DODATKAMI. ZESTAW W SKRZYNCE DREWNIANEJ LUB ELEGANCKIM OPAKOWANIU KARTONOWYM - KOLOR LOSOWY ( BORDO, NIEBIESKI, ZŁOTY )
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny