Kategorie

Ostatnio przeglądane

Wódka z różnych surowców- sample 4x50ml

EWS_25

SAMPLE WÓDKA

KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.

TEN ZESTAW ZAWIERA WÓDKĘ Z RÓŻNYCH SUROWCÓW.

Więcej szczegółów

Cena:99,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  ZESTAW ELUXO SAMPLE WÓDKA Z RÓŻNYCH SUROWCÓW:

  1. Nikka Coffey 40%

  2. Black Cow Pure Milk 40%

  3. Abyssal 40%

  4. Five 43%

  Na smak wódki największy wpływ ma rodzaj użytego przy produkcji surowca. Na przykład wódka żytnia zawsze będzie miała inny charakter niż wódka ziemniaczana. Istotne są również warunki uprawy, zawartość skrobi i składników odżywczych oraz ogólna jakość surowców. Niezależnie od użytego składnika w procesie fermentacji powstaje ok. 200 różnych związków, które kształtują profil smakowy i zapachowy destylatu. Sztuka polega na tym, żeby podczas rektyfikacji usunąć te negatywnie wpływające na walory smakowe spirytusu, a pozostawić te, które nadają mu charakterystyczny smak.

  1. Nikka Coffey powstała z kukurydzy i jęczmienia. Japońska wódka wyjątkowo gładka i bardzo delikatna w smaku. Proces produkcji wieńczy delikatna filtracja, do której używany jest węgiel drzewny otrzymywany z brzozy. Nadając trunkowi równowagi i krągłości. 

  2. Black Cow Pure Milk to jedyna na świecie wódka produkowana z krowiego mleka. Przechodzi ona specyficzny proces produkcji. Wykorzystuje się w nim serwatkę, która powstaje na skutek oddzielenia ziaren twarogu. Serwatkę poddaje się fermentacji, w wyniku której powstaje tzw. "piwo mleczne". Jest ono destylowane trzy razy, dzięki czemu powstaje łagodna w smaku wódka z delikatnymi nutami wanilii oraz cynamonu. 

  3. Abyssal to unikalna wódka, hiszpańskiej produkcji. Produkowana jest z win typu sherry oloroso poddawanych trzykrotnej destylacji. Wódka jest dobrze zbudowana, starzona metodą solera. Smak jest bogaty i gładki  lekkimi nutami przypraw. Wyjątkowa butelka nawiązuje swoim kształtem do czarnej perły. 

  4. Five powstała ze słodu jęczmiennego. Jest to wódka z destylarni Penderyn. Filtrowana przez węgiel drzewny w celu uzyskania ostatecznej czystości. 

  * zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
  * tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
  * zawartość może ulec zmianie, wybrane wódki zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

  Dodatkowe informacje

  Pojemność4 x 50ml
  Moc40% - 43%

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Wódka z różnych surowców- sample 4x50ml

  Wódka z różnych surowców- sample 4x50ml

  KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl